Nahrávanie videosúborov na T-4G

Dobrý deň,kúpil som si MP4 prehrávač Orava T-4G.Podporuje formáty wma,amv,act,wav.Všetko funguje ako má,len sa mi nedajú na ňom prehrávať video súbory.Skúšal som rôzne.Vdeoklipy,klipy do mobilu,ale nič sa nedá prehrať.Hlási Formát Chyba.Ak použijem T-4G ako vonkajší disk,tak všetko čo som do neho nahral sa na počítači dá prehrať.Môže mi niekto prosím poradiť čo s tým?Ďakujem pekne. :smiley:

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Ostatní"

tak to tvoje video by malo mat priponu .amv , video v inom formate ten tvoj prehravac neprehra. pozri v manuali ake by malo mat video bitrate a framerate , aby s tym prehravac orava nemal problem. a potom by to mohlo fungovat. snad som pomohol :slight_smile:

Ďakujem za odpoveď.Som v tejto oblasti laik,preto mám ďaľšie otázky:Kde také súbory získať?Ja som si to predstavoval,že hocaké video ktoré mám v počítačí môžem preniesť do T-4G a tam ho pozerať aj so zvukom.Sú vôbec také MP4 prehrávače?Ešte raz podotýkam,že v T-4G nejde prehrať ani klip 320x240 určený pre mobily.Ďakujem za trpezlivosť. :smiley:

lahsie ako hladat video vo formate amv je zohnat si program, ktory ti video na takyto format prerobi (skus cez google najst nejaky amv video converter).

Ďakujem pekne za radu.Konvertor som si už stiahol .Funguje to perfektne.Zároveň by som sa chcel poďakovať tomuto fóru.Našiel som tu už veľa ochotných kamarátov ktorí mi veľmi pomohli.Ešte raz veľká vďaka. :smiley: :smiley: :smiley: