Optočlen na 230V

Ahoj, hledám ale nenacházím, existuje optočlen na 230V, tj. ovládaný 230V? Díky.

Ten budeš asi shánět těžko.
Můžeš ovšem použít sériovej RC článek (150n, 220R-1k), za něj usměrňovač a to poslat do optočlenu. Jesli jsem to nespočítal blbě, mělo by to optočlenem tlačit kolem 10mA samozřejmě v rytmu 50Hz (pokud nedáš za usměrňovač nějakej filtrační C).

k optoclenu PC814 (dve diody antiparalelne na vstupe) daj paralelne 4k7
Do serie s tymto paralelnym zapojenim 100k odpor. Bude to vungovat na jednosmerne i striedave napatie.

musí být ty rezistory nějaké speciální? asi jsem to spočítal blbě, ale vyšlo mi to na cca 11w a to mi přijde fakt moc:(

Ještě jsem našel 8bitu.cz/clanek/signalizace-sitoveho-napeti-signalizace-preruseni-pojistky/, co Vy na to? Šlo by to tak - viz zejména ta varianta na obr. č. 3. ta dimenzace kondenzátoru by asi měla být ok.

To ti opravdu vyšlo blbě :slight_smile:. Nevím, který zapojení jsi počítal, ale v případě martinově (2mA optočlen): odpor 4k7 a diodu lze zanedbat, zbyde 230^2/100k = 0.52W. To už není málo a odpor se bude dost hřát, ale do 11W to má daleko :slight_smile:.
Kdyby byl stejný optočlen v mém případě, bude to kondik 33n.

Do okdazu nepatří ta čárka.

odkaz upraven, redakční systém to jako odkaz označil celé. To jsem fakt počítal nějak blbě, při přepočtu mi to tak nevychází. Nějaká chyba mezi klávesnicí a židlí.

Piityyho zapojenie ma velku vyhodu v tom, ze sa C nebude hriat. Fakt ale je, ze do serie s nim musis dat aky taky odpor, aby Ti si si optoclen neznicil prudovym narazom.

Ja, vzhladom k tomu, ze som velmi konzervativny a dopredu neviem ci bude napatie usmernene alebo nie (odbocky z trafakov byvaju kodovane cez jednocestne usmernovace) pouzivam 100k/2W. Ten sa samozrejme hreje a 0,5W je uz dost slusny vykon. Ja ho zneuzivam na vykurovanie zariadenia v zimnom obdobi :slight_smile:

asi nejvíc se mi zatím líbí ta var. č. 3 na tom odkazu na osmibitech. já prostě z 230v mám strašnej respekt.

Stále nechápu, v čem je pro tebe bezpečnější varianta 3 než jakákoli jiná… To snad myslíš, že v jiných zapojeínch je na optočlenu 230V? To by sis moc dlouho “neoptočlenoval”. Ve všech zapojeních se 99% napětí z 230V ztratí na prvním prvku (je jedno jesli odporu nebo kondiku). Na zbývající součástky (optočlen, antiparalelní dioda, přídavný malý odpor nebo u varianty 3 paralelní kondik) zůstávají už jen jednotky voltů. Jedinej rozdíl mezi zapojením 3 a jinými je v tom, že optočlen nespíná výstup v rytmu 50Hz (nebo 100Hz dle zapojení), ale drží ho sepnutý kontinuálně.

:laughing:
Bohužel někdy je i těch 0.5W moc. Měl jsem takhle problém s relátky v uzavřené plastové krabičce a dopadlo to tak, že jsem po sepnutí musel dovyrobit PWM abych jim snížil napětí (těsně nad přídržnou hodnotu).

tak jsem to nemyslel, ty dvě věty spolu nesouvisely:) ve všech zapojeních mám z 230v respekt. a var. 3 se mi líbí právě z toho důvodu, že nebudu muset řešit střídavý průběh.

takže, jestli jsem to dobře pochopil, bude to zapojené dle obrázku v příloze.

Jak na dimenzaci odporů? Bude stačit kovové rezistory na 1W? A jak ideálně na straně MCU (attiny85) udělat “usměrnění”? Napadá mne vždy, když bude na výstupu z optočlenu nula, tak udělat pár čtení a přečtu-li zase nulu, je tam nula:) je to tak?

a poslední dotaz - bylo by vhodné tam dát k 230v vstupu nějakou pojistku?

Doplněno: a lze použít LTV814 (soselectronic.cz/a_info/reso … ltv814.pdf)
Děkuji.

:arrow_right: administrator: přiloženy externí soubory
ltv814.pdf (425 KB)
optoc.png

Vstup může být. Velikosti i dovolenou ztrátu sériového odporu ti psal Martin. Odpor na 1W bys mohl použít pokud bys zajistil, že se nebude vyprodukované teplo v jeho blízkosti akumulovat - výrobce určuje křivku pro snížení dovolené ztráty v závislosti na okolní teplotě.

Usměrnění? Optočlen vždy při průchodu proudu některou z diod sepne výstup. Pokud tedy dáš 3 na zem a 4 na pull-up, bude se na pinu 4 střídat 0 a 1. Když na vstupu napětí nebude, výstup bude stále v 1. Detekce je tedy jednoduchá. Když je na výstupu “1” delší dobu (více než 20 ms), není na vstupu napětí. Klidně to sleduj dýl (vteřinu), u žárovky je ti to stejně jedno.

Medzi pin 4 optoclenu a Ucc musis dat samozrejme odpor, aby si mal na pine definovanu uroven i pocas resetu. Zachovat sa inak, je voci mcu neslusne. :slight_smile:

Ak tam das napr. 10k a potom medzi pin 4 a 3 optoclenu (pin 3 daj na GND ako pisal Piityy) das 10uF alebo 47uF kondenzator, budes mat hodnotu aj vyfiltrovanu. Optoclen kondik rychlo skratne, a pri prechode nulou striedaveho vstupneho napatia sa zacne kondik nabijat cez ten 10k odpor . No a dolezite je najst taku kombinaciu R a C aby sa pocas tohto casu napatie na C nezvacsilo nad rozhodovaciu uroven bin, vstupu vstupu mcu.

Ak mozes pin skenovat napr. kazdych 5ms, pouzi metodu, ktoru popisoval Piity. Usetris kondik.

ad usměrnění - jj, přesně v tom duchu jsem to myslel
ad 1W - počítám, že obecně je lepší použít větší hodnotu. Přemýšlím, že bych to trochu chladil kouskem AL chladiče, ale to jsou zatím jen nápady

děkuji

2martin - díky. pull up u pinu 4 použiji, kondík mezi 3 a 4 zvažuji, jen mám zatím hokej ve správných R-C hodnotách (musím se kouknout na google, jak to spočítat).

ve výsledku fázi 230 budu ovládat relátkem, za relátko dám tady tohle udělátko s optočlenem (na jeden 230V vstup je výstup z relátka, které přerušuje fázi a na druhý 230V vstup připojím žárovku) a zatím se mi jeví, že to bude funkční.

místo PC814 zvažuji použít LTV814 (soselectronic.cz/a_info/reso … ltv814.pdf)

Díky.

Chladic davat nemusis.

Ak by si dal za 100k odpor este diodu, tak vykonovu stratu na odpore stiahnes na polovicu a na vyfiltrovanom signáli to nebudes ani poznat. Odpor daj urcite 2W. Ak pouzijes diodu (napr 1N4007, je na 1000V v zavernom smere), potom nemusis davat PC814, ale staci aj PC817, samozrejme v spravnej polarite. Aby 817-ke opacna polarita neublizila, na to je tam ten 4k7 paralene.

Ak pouzijes optoclen s darlingtonom (napr ILD223), tak odpor mozes zdvihnut aj na 470k, to uz zavisi od prenosu toho optoclena a od zatazovacieho odporu na vystupe. Nezabudaj, ze optocleny starnu a tak daj cez neho (jeho diodu) aspon 2-3x vyssi prud ako zistis ze by mohol stacit. T.j. miesto 0.5mA daj 1.5-2mA.

Co sa hodnot tyka, hladaj vzorce na vypocet priebehu napatia na C prijehonabijani cez R. Dopracujes sa k vztahu pre nabijanie

u= U*e(-t/RC));

RC musi byt take aby za 20ms (perioda 50Hz, staci pocitat s casom pokial bude optoclen zavrety, co urcite nebude celu periodu, ale pre vypocet je toto zjednodusenie prijatelne) nedosiahlo u rozhodovaciu uroven na vstupe mcu. Rozhodovaciu uroven si najdes v datasheete, ale kludne vychadzaj z toho , ze male u nesmie prekrocit 0.6V. Ako cas vol t napriklad 100ms a mas rezervu aj na starnutie suciastok.

díky. teď mi došlo, že ale nevím, zda to vůbec může fungovat - já vlastně mám k dispozici jen L vodič (fázi), kterou přerušuji relátkem místo vypínače. a když udělátko s optočlenem zařadím sériově se žárovkou, tak to bude celé jinak:( na tom mém obrázku by byla žárovka mezi sériovým rezistorem a svorkou 230V-1.

Buď potřebuješ pověsit optočlen mezi výstup relátka (spínanou fázi L) a nulák (PE), nebo můžeš dát optočlen paralelně k relátku. Bude pak signalizovat opačně. Když bude relé sepnuté, optočlen bude bez napětí a výstup otevřen. Při rozepnutém relé pak optočlen sepne výstup. Má to výhodu v tom, že ti to i ohlásí prasklou žárovku (buse se to tvářit jako když je relé sepnuté přičemž mcu ví, že by být nemělo) pokud nebudou svodové proudy kabelu nad proudem potřebným pro otevření optočlenu.

díky. ještě poslední drobnost - půjde místo PC814 použít ta LTV814´?

připravíms chéma a hodil bych ho sem pak pro kontrolu. díky.