Programování v Python, jednočipy a LED Cube

ahoj chcem sa opitat skusenych mam zaujem sa naučit programovat nakolko su mi pc bliske a mal som možnost tento odbor študovat a neviužil som tak teraz bisom sa chcel naučit programovat nakolko ma zaujala led cube . :smiley: momentalne chytam informacie o phyton softe no len podla tutorialu na you… a celkom to ide no neviem načo sa da viužit ten soft nakolko v tom programe viem este len sčitat cisla prehadzovat poradia zmenit text moj vykon za dnešny den :smiley: nic moc no neviem cobisa dalo v tom softe robit a co mi knemu treba aki programator ak vobec treba dakujem

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Ostatní"

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "novačik"

  1. PC nie su jednocipy, ak su Ti blizsie PC tak sa ich drz, napriklad vyborne forum je www.builder.cz. Tvoj “phyton soft” tam ma samostatny chlievik.

  2. Znalost spisovneho jazyka nie je hanba, ale znak stupna vzdelanosti a kultury. Samozrejme nikto nie je dokonaly, ale co je vela to je moc :slight_smile:

A pokud bys to myslel trochu vážně, chtělo by to nějakej plnotučnej jazyk. Buď C nebo (trochu hardcore) asm. Ostatní “jazyky” obvykle omezují výkonnost nebo možnosti mcu.