PK Design kabel-R, XC6536XL VQFP44-které piny zapojit u JTAG

Zdravím
Jaké piny musím zapojit abych mohl pomocí Jtagu krom piny Jtagu abych to mohl naprogramovat? pomiňme tedy fyzické proporce a nutnost napájení 3.3V.Stavím si tento programátor
pk-design.net/Datasheets/Parallel_Prog_R_v10.pdf a chci použít jako obslužný program UrJtag je to dobré nebo špatné řešení nebo jinak půjde tím naprogramovat? díky

:arrow_right: administrator: přejmenováno z “Programování XC6536XL VQFP44”

:arrow_right: administrator: přiloženy externí soubory
Parallel_Prog_R_v10.pdf (335 KB)

Zdravím
Ještě se nenašel někdo kdo by mě v tom poradil už to mám postaveno ale zatím se mi to nedaří detekovat programem urJtag předem díky za pomoc

Co je to za šváb(datasheet)?

Ten XC6536XL doc.gmecdn.cz/954/954-032/dsh.954-032.1.pdf
já bych potřeboval popis programování programem UrJTAG protože si nechci “zasírat” PC programem WebPack-free který má 1.7GB který je mi doporučován schéma toho kabelu je příloze díky

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
Předchozí příspěvky se necitují.

To pak můžem hledat pdfko do haleluja… Ty obvody nejsou XC65… ale XC95…
Nenašel jsem u toho nic, co by se muselo ještě připojit (jako způsob konfigurace u FPGA). Tedy krom JTAGu (4 piny), VŠECH napájení a zemí by nemělo bejt nic jinýho potřeba.

Podle xilinx.com/support/documenta … /ds054.pdf jsou podporovány příkazy:

Tu je spousta materiálu.

Ohledně “zasírání” PC - pochybuji, že vzhledem k tomu, co všechno zkoušíš, tomu svému můžeš ještě nějak ublížit.

Já se velice omlouvám :blush: “už vím proc mě naši říkali nevystrkuj tu hlavu s trouby ven po narození” :smiley: :smiley: :smiley: