Rozbalenie súborov CCD,IMG,SFV,SUB

Dobrý deň,stiahol som si Angličtinu v RAR a po rozbalení sú tam súbory CCD,IMG,SFV,SUB,ktoré neviem rozbaliť.Prosím o veľmi podrobný popis ako na to,som úplný začiatočník.Ďakujem za ochotu a trpezlivosť. :smiley:

Cau, bude to asi vypalenej obraz CD

pripony.info/exts/sfv
presnej navod ti nedam protoze s tim skusenosti nemam,stahnout programy a skusit , nebo hledat a hledat …

posli link

diki

Je to skutečně obraz CD (vytvořený pomocí clonecd).
Když si nainstalujete třeba daemonTools, vytvoří se v PC virtuální optická mechanika. Vpravo na liště se vyskytne ikona programu, pomocí které je možné obraz připojit.
Z pohledu PC se to pak bude chovat jakobyste měli v pc mechaniku a v ní toto cd.

Při instalaci však buď velmi pozorný, instalátor (jako ostatně dnes u většiny freeware) se člověku snaží vnutit všelijaké další hovadiny, tak důsledně odmítat (zaškrtávací políčka během instalace)

Už som zistil v čom je chyba.Nie je to kompatibilné so 64bitovou verziou W7,ktorú mám v počítači. :smiley:

Ale link by si poslat mohol.
Nie vsetci maju 64b W7 :slight_smile:

Nepodporuji zverejnovani linku na nelegalni soft na tomto foru. Pokud chcete linky na nelegalni anglictinu, najdete si ji jinde.

Neviem nic o tom, ze by tu bola spomynana nejaka nelegalna anglictina alebo nejaky nelegalny soft.

Preto som sa pytal na linku - predpokladam ze to niekto predava - a neziadal som subory poslat, alebo ich niekde umiestnit.