Pomoc s napalenim PIC16f84A

Dobry den.
Dostal som za ukol vytvorit obvod, ktory bol riadeny mikroprocesorom PIC16f84A. Obvod mam zostrojeny a aj program je uz nakodeny. Skusal som ho napalit do uPC pomocou programatora JDM, ale nepodarilo sa mi to. Pouzil som asi 5 roznych softverov, ale ani cez jeden mi to neslo (napr WinProc, PonyProg, …) Na zlozitejsie programatory si netrufam (resp. nechcem ich vytvarat, kedze ide o jednorazovu vec).

Preto by som sa chcel opytat, ci tu nie je niekto, kto by mi napalil do mikroprocesora dany HEX subor. Zaslal by som na mail subor a postou PIC16F84A. (kvoli cene zasielky by som uprednostvoal cloveka zo SVK)

Za odpoved vopred dakujem. :wink:

PS: moj e-mail: maturant2011sps@gmail.com

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Programátory"

Ja sem na zacatku pouzival WPicProg a s 16F84/A bez problemu , nic slozityho , muzes jeste skusit
shop.ben.cz/cz/121143-programator-pic16f84-stavebni-navod-s-ovladacim-program.aspx

PS: “Dostal som za ukol…PIC16f84A” to se jeste pouziva ?? daj se sehnat levnejsi … :unamused: , ty skoly fakt moc nejdou s casem :imp:
W_Pic_Prog.zip (1.11 MB)

Sevas,

ak chces, PICko ti mozem napalit. Napis mi sukromnu spravu a samozrejme aj napis do tohto vlakna, aby ostatni vedeli, ze uz to nie je aktualne.