Kde sehnat EAGLE - program pro návrh desky plošných spojů?

Nemáte někdo náhodou tenhle program, nebo nevíte kde se dá stáhnout. Děkuji. Odpovědi prosím na mail odstraněno

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "eagle-proggram pro návrh deseky plošných spojů"

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
Vymazal jsem emailovou adresu. Není zakázáno zveřejňovat kontaktní údaje, je zakázáno žádat o soukromou pomoc, kterou nemohou využít ostatní čtenáři fóra.

To myslíš vážně? 6tileté dítě by ho za pár vteřin našlo.
Co třeba napsat do vyhledávače “eagle download”…
cadsoftusa.com/

A zkoušel jsi to stáhnout? Je mi teprve 5let, tohle jsem našel taky, ale zda se mi že je to demo, nebo nevím jak s tím dělat.

Demo to není, ale limitovaná verze.

Pokud si vytvoříš vlastní knihovnu ze součástkami s poloviční velikostí, můžeš použít rozměry desky až 200x160mm.
Pokud je to potřeba, lze stáhnout český návod.

Ano, zkoušel. Běžně ho používám. Na domácí výtvory ta omezená verze bohatě stačí. Pokud je to pro tebe málo, kup si vyšší.

Můžu poprosit o ten český návod? Děkuji

Zkus třeba tady.

a na ulozto je plná verze pro linux i win… snad to není warez :smiley:

Plna verzia je k dispozicii za niekolko desiatok tisic CZK (asi 10-30, podla zakupenych sucasti) len u distributorov Cadsoft-u. Nikde ine.

Takze na ulozto moze byt bud free verzia (ktora je zadarmo u vyrobcu) alebo cracknuta verzia. Crackovanie je trestny cin.
Jo a cracknute verzie Eaglu mavali problemy s ukladanim suborov, cloveku sa mohlo stat ze prisiel o niekolkodnovu pracu.

Já bych to řekl spíš tak, že rozdíl mezi free a plnou verzí není v souborech programu, ty jsou pokaždé stejné, ale v tom, že pro plnou verzi jsou programu předloženy soubor License.key a k němu platný kód. Program si to zapíše a stane se plnou verzí.

Ano, ale na to aby clovek mal licenciu, musi si zakupit licencny kod a tento kod ho (a iba jeho) opravnuje pouzivat ten SW.
Licencny kod alebo SW s licencnym klucom nesmie byt sireny dalej. Ktokolvek tak robi, porusuje licencne podmienky.

Ale to je v zasade jedno a ide iba o hranie so slovickami. Skutocnost je taka, ze vsade je plno cierneho SW a je uplne jedno akym sposobom sa obchadzaju licencne podmienky. Tipujem, ze tento pripad bude aj v pripade tej “plnej verzie” na ulozto.