Jednoduchý programátor na AT89LP4052

Zdravím všechny přítomné. Předem se omlouvám, jestli je to stokrát obehraná otázka. Sháním jednoduchý programátor na čip AT89LP4052 od výrobce ATMEL. Něco na způsob “biprog”, ale aby to šlo koupit.

Nepotřebuju žádný zázrak moderní techniky - jednoduché je v tomto případě lepší.

Děkuji předem za jakékoliv nabídky či tipy.

N. Cutler

Ahoj.
Biprog podle autora tento uC podporuje (zkousel ho) a dole je e-mail, tak co takhle se ho zeptat, jestli ti nejaky neposle a za kolik?

Nechcem robiť reklamu inému fóru, ale na svetelektro je jeden na predaj, ak sa nemýlim predáva ho tam SMITH

Ja jsem taky nechtel zminovat, kde se do da koupid, protoze autor ma jasne napsano, ze je to cadware pro nekomercni pouziti. Proto nevim, jestli tato firma s nim ma nejakou smlouvu a proto jsem dal odkaz primo na nej.

Email jsem už tomu pánovi poslal před několika dny, ale nedostal jsem od něj odezvy. Předpokládám, že biprog za peníze nevyrábí ale třeba se ještě ozve.

Já bych se o to i pokusil, v elektronice se moc nevynám. Mám pájecí stanici a multimetr ale to je asi vše. Není mi např. jasné, jak vyrobit desku (plošný spoj, PCB).

Můžete mi ještě přiblížit, v kterém fóru se vyskytuje uživatel SMITH na elektrosvet.com? Díval jsem se a je jich tam několik.

Odkud jsi?

Pokud je odkaz na jiné fórum vhodný k tématu, tak samozřejmě nevadí jeho uveřejnění. Nevhodná reklama je stále omílání odkazu na jiný web bez zjevného důvodu.

Berounsko.

Aha tak nic.

Ak ma pamäť neklame, tak to je v časti bazár v sekcii predám (alebo nejako tak )

Skus kuknut :

svetelektro.com/modules.php?name … ic&t=13359

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
Odkaz byl vyjmut z code.

Dík za tip, ale tento programátor je na USB - představuju si spíš něco, co s počítadlem komunikuje přes starý dobrý COM (nebo LPT).

Nic proti USB nemám, ale říkám si, jestli to není na takové zařízení zbytečně složité.