forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

Zbytečné výpisy MPLABu 7.50

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Microchip

Luděk
Anonymní

PříspěvekZaslal: 22 prosinec 2006, 18:39    Předmět: Zbytečné výpisy MPLABu 7.50 Citovat

Ahoj všem

Používám MPLAB 7.50 a při překladu programu (klávesa F10 mi to ve výstupu vypíše spoustu těchto zbytečných výpisů:

Crossing page boundary -- ensure page bits are set.
Register in operand not in bank 0. Ensure that bank bits are correct.

O tomto vím, nevídím důvod, proč by mi to mělo vypisovat. Je jich tolik, že si třeba kvůli tomu nevšimnu něčeho důležitého. Neví prosím někdo, jak se toho zbavit (třeba nějakou editací konfiguračního souboru).

Díky

administrator
hlavní administrátor
hlavní administrátor

PříspěvekZaslal: 22 prosinec 2006, 18:50    Předmět: Re: Zbytečné výpisy MPLABu 7.50 Citovat

Ahoj Luďku
Žádnou editaci konfiguračního souboru nemusíš dělat. Stačí v otevřeném projektu zvolit nabídku "Project" -> "Build Options..." -> "Project" -> záložka nahoře jménem "MPASM Assembler" -> změnit "Categories:" na "Output" -> změnit "Diagnostics level:" na "Errors only".

Nedivím se, že jsi tuto volbu nemohl najít - je dobře schovaná Smile.

Já osobně používám bez výhrady a ve všem volbu "Errors only" a občas přepnu na základní nastavení abych se podíval jestli ve výpusu není něco zajímavého. Často se mi například povede napsat název delší než 32 znaků a až v základním nastavení výpisu to zjistím.

You can do everything in assembler, but no one wants to program in assembler anymore.
... Yukihiro Matsumoto

Rudolf Vesely on LinkedIn
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Luděk
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26 prosinec 2006, 22:08    Předmět: Citovat

Ahoj!

Konečně jsem to vyzkoušel. Funguje to dobře.

Díky

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Microchip Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.