Využití jednoho vodiče elektrického obvodu pro jiný obvod

Dobrý den,
mám v plánu udělat jedno zapojené a potřeboval bych na kabelu využít jeden vodič pro dva účely. Jak je vyobrazeno na přiloženém obrázku, mám obvod č. 1 což je na kabelu připojený spínač (pro jednoduchost tam není zakreslen zdroj) a obvod č. 2 který má svůj vlastní zdroj a má za úkol rozsvítit LEDku vedle spínače na kabelu, aby byl spínač osvětlen.

Se zatížením kabelu (s množstvím proudu) si nemusím dělat starosti. Teče tam jen několik mA. Dělám si starosti pouze s tím, jestli to takto mohu zapojit, jestli se nebudou obvody ovlivňovat. O obvodu č. 1 nevím nic - neznám napětí. Jediné, co mohu říci, že tam určitě není více jak 12 V AC/DC a že tam teče maximálně několik jednotek mA.
Obvod č. 2 je připojen na 5V stejnosměrné napětí a je tam jiná zdroj než v obvodu č. 1. Zdroje v obvodu č. 1 a 2 jsou na stejné zásuvce, ale oba jsou galvanicky oddělené, protože oba mají svůj vlastní transformátor.

Mohl by mi prosím někdo říci, zda to mohu takto zapojit? Nerad bych vypálil obvod č. 1. Děkuji.

Díky,
Martin Dočekal
cizy-obvod-a-muj-obvod.jpg

Dioda ma osvetlovat spinac tvale?
Je opravdu nutne pouzit pouze jeden vodic?
V bodech pripojeni LED urcite muzes zmerit napajeni, takze by se s tim dalo pracovat a vykopal bych ten zdroj co zivi LED a podle zmereneho napajeni bych pridal prislusny predradny odpor.

Děkuji moc, dobrý tip, každopádně tohle mi nepomůže. Přístoj č. 1 (žárovka v obvodu č. 1) je na stejném místě jako můj zdroj 5V označený č. 2. Přístroj je ovládán kabelem, ve kterém jsou tři dráty a jeden není využit (zatím). Pokud bych zapojil relé na stranu přístroje (žárovky v obvodu č. 1), tak by to šlo jak říkáš i se třemi dráty. Problém je, že tam nedostanu ani takové to mikro relé. Pokud to relé dám na stranu spínače, kde bude svítít LED (žárovka č. 2), tak je to stejný případ a musel bych mít jeden společný vodič.

Nejsem žádný odborník, pokud ale nemají obvody stejný zdroj, tak se nemohou ovlivňovat, nebo ne?

Dioda ma osvetlovat spinac tvale?
Je opravdu nutne pouzit pouze jeden vodic?
V bodech pripojeni LED urcite muzes zmerit napajeni, takze by se s tim dalo pracovat a vykopal bych ten zdroj co zivi LED a podle zmereneho napajeni bych pridal prislusny predradny odpor.
P.S. Nejak se mi smazal ten prispevek pred tim. Doporucoval jsem pouzit rele.

Ano. Při stisku může zhasnout, to už je fuk. Světýlko tam musí být, aby se dal spínač najít i ve tmě.

Kdyby nebylo, tak tam dám dva a neptám se :wink:. Kabel už je zavedený a vyměňovat ho by bylo příliš složitě. To se raději na to vykašlu a světýlko nebude.

Takže ke spínači č. 1 připojit paralelně LED a nechat zařízení napájet LEDku, která po stisku zhasne (bude zkratována). Díky, to by šlo, ale ten spínač spíná pravděpodobně nějaký tranzistor, CMOS vstup nebo tak něco, takže mám obavu, že LED buď nebude svítit (málo proudu) nebo že sama bude přepínat (že bude fungovat jako zkrat). Vyzkouším to, díky.

Kdybys měl problém s dostatečným proudem nebo ti dioda spínala obvod, přemosti spotřebič v obv. 1 rezistorem a spínač nikoli jen diodou, ale diodou s odporem.
Hodnoty součástek budou závislé na napětí zdroje v obv.1 a spínacím napětí spotřebiče.

Napětí jsem naměřil 5V stejnosměrné. Pro LED ale není dostatek proudu, i když jí zapojím bez omezovacího odporu, tak napětí klesne na 1V a dioda nesvítí. Zařízení dioda naštěstí nesepne ale holt nemá dostatek šťávy. Vyzkoušel jsem i speciální LED Agilent Technologies na 1mA. Ta se rozsvítí, ale mžourá tak slabě, že prakticky není vidět.

Jsem teda zpátky u toho, zda se dva zdroje navzájem ovlivňuji :wink:.

Neovlivňují pokud jsou galvanicky oddělené. Co je to konkrétně za spotřebič?
Určitě má vnitřní/externí zdroj a zapojení půjde upravit na to, co jsem psal výše. To by mělo bez problému chodit.