Dá sa kúpiť farebný displej v rozumnej cene?

Nevie niekto ci sa da kupit v rozumnej cene a ovladanim farebny displej bodovy, 44cm co ja viem 6464bodov…s podsvietenim ? a kde ? dakujem
Alebo pribliznych rozmerov…

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Farebny displej"

Čo trebárs mobilný? Dá sa kúpiť lacno ako náhradný diel, alebo aj zo starého mobilu. Akú sbernicu/rozhranie by mal podporovať?

Ved preave to nechcem ma ti jednu nokiu3410i ale ta mala taky odveci displej…a novsie telefony neviem co stoja displeje a zasa potrebujem vediet ako to ovladat

Tie nokiové sú práveže veľa obľúbené (ale nie z 3410i. 6610 - 6100 - 2650, je to stále ten istý displej). Komunikácia je po I2C. Pozri Youtube, je tam toho spústa. Ináč neviem…

Pokud potřebuješ barevnej display, doporučuju kouknout sem. Řešil jsem to před časem. Použil jsem barevnej display z nokie 3510i, je to tuším 96x48bodu 8,256,65tis barev. Voliš si sám režim jakou hloubku barev použijes. Pokud použijes i tu mojí redukci dá se použit nedestruktivní original naportování. Je tam hotová knihovna která ti dovolí vykreslovat i základní objekty. Linky, kolečka, čtverečky no prostě dá se s tím pracovat. Jenom si dej bacha na podsvícení. Jinak tenhle celej mobil koupíš na aukru i do 100Kč když je štěstí(jednou jsem viděl balík cca 16ks za 300Kč). První se ale poptej znamejch ja dostal 2ks za krabičku cigaret.

hm zatial dakujem… uz so mzvazil aj moznost CB displeja… uvidim