Jak vyrobit DPS s velmi velkou přesností?

Zdravím, potřeboval bych vyrobit (nebo si někde nechat vyrobit za rozumnou cenu) DPS. Moje požadavky na přesnost jsou však dost extrémní, takže mou používaná fotocesta už nestačí. Jen pro přestavu. Propojovací cesty mají 0,4 mm (někde i 0,35 mm) a vzdálenost mezi cestami by neměla být nikde menší než 0,3 mm. Nevíte jak by se něco takového dalo vyrobit?
Dík

Co je rozumná cena?
Progoboard, služba poolservis. 500,-/dm2

No ten DPS má rozměry asik tak 3,4x2,8 cm. Já bych potřeboval tak tři. Což by mělo být dohromady 28,56 cm2. A úplný strop v ceně bych viděl 300 Kč.

Ještě bych dodal, že jako výrobní podklady mám pouze BMP obrázek v 600dpi.

Tak to nevím, snad někdo jinej bude umět/vědět. Ten dm2 je minimální účtovaná plocha. Tam by se ti jich vešlo 9. Nebo si k tomu přihodit jiný výtvor, cena by se tak rozložila do více položek.

edit: ehm… Tak s obrázkem tam asi nepochodíš :slight_smile:
0.3mm by pauzáková fotocesta potiskem na měď mohla dát při případný korektuře a opatrným leptání.

nj to že mám jen obrázek je taky problém…

Šířka spoje 0,4 mm je 16 mil, to dělám normálně na pauzák a fotocestou. Dej sem tem obrázek a já to zkusím překreslit do Eaglu.

Tak tady je to DPS.

PS: Teď jsem zjistil takovou novinku. Krom obrázku mám Gerber data i Drill data (Excellon). To stačilo?


lcd.tga (519 KB)

Máš k tomu i rozmístnění součástek ?

to bohužel ee

A podle čeho to chceš osazovat.

tak já mám seznam kde co má být. Když tak to tam můžu dokreslit nějak ručně.

Tak to udělej, ať vím kde co bude.

jj

Hlavně pouzdra, třeba T SOT232, atd…

jj jasný za chvilku to bude.Těch součástek je tam minimum.

takže:
1.) 4094 SMD
2.) 4094 SMD
3.) R1206
4.) R1206
5.) BC850C
6.) 4312-SMD

Zbytek jsou jen vstupní a výstupní otvory s roztečí 2,54mm.
Doufám že to takle stačí.

OK, stačí…
Trváš na velikosti 3,4x2,8 cm, nebo může být 3.5 x 3 cm

ee 3,5 cm být nemůže. Ideálně můžeš dát 3,2 cm x 3,2 mm.

Jo ještě ty horní v/v otvory by měli být ve stejný poloze přiližně. Zbytek je jedno.