Jednoduchý program za úplatu

Zdravím,
nabízím komukoliv jednoduchou práci, která zabere člověku, který tomu rozumí, maximálně půl hodiny. Jedná se o napsání jednoduchého základního programu na PIC16F8X - tři 20sekundové programy blikajících 8 ledek + časový diagram (kdy a co bliká) + obrázek zapojení. Předpokládám, že pro zdejší nic těžkého. Podrobnosti nabídnu na icq 255261601, nebo na emailu czendecz@gmail.com.

Děkuji za odpovědi.

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Microchip"

Zadání napiš klidně sem, ať víme do čeho jdem… :smiley:

Jedná se o úplně jednoduchý program. Je osm ledek - pripojeny na porty A0-A7 - budou tři programy různě blikajících ledek (=nejspis vsechyn tri na loop, ale muze byt i na button, to podle uvazeni dotycneho, co je pro nej jednodussi) - interval 20 sekund - napr. excel casovy harmonogram - .ASM okomentovany, .HEX spustitelný - popřípadě nakresleno zapojení, ale to není nutno. Hlásí se někdo?

Tak to já nebudu, v asm nepíšu… :smiley:

Pokud se ti nikdo neozve, napiš mi na ICQ :slight_smile:

honzo3, ty rozumíš tomu zadání, já teda ne… :open_mouth:

Co sem pochopil to zadani tak :

:arrow_right: ktere pobezi ve smycce nebo se budou prepinat tlacitkem

:arrow_right: zrejme v nakem textovem editoru blize popsat funkci jednotlivych 3 programu s casovym prubehem

:arrow_right: schema , dostatecne komentare , HEX pripraven na vypaleni do PICka s minimalni namahou zadavatele :unamused:

No super a to budou ty ledky blikat všechny najednou, v jakém intervalu, nebo na přeskáčku, to jsem ze zadáni nějak nepochopil… :smiley:

To sem taky nepochopil,
hepios: napis co nejvic informaci o tvem projektu, tzn. co je pevne dane a co si dotycny muze upravit/vymyslet podle sveho, neuplne zadani a dolovani informaci je prvni vec ktera odradi vetsinu zajemcu :wink:

EDIT: co treba tohle dod.asm :arrow_right: forum.mcontrollers.com/viewtopic.php?t=1135&postdays=0&postorder=asc&highlight=led&start=15

Abych vás uvedl všechny do obrazu,** hepios** mi napsal přes ICQ a chce okomentovanej přiklad blikání ledek s přepínáním třeba po 20ti vteřinách a chce to kvůli tomu, že si to pustí přes simulátor a bude sledovat, co se kde děje. Aby se to naučil. Doporučil jsem mu pro začátek MPLAB.

Snad jsem nevykecal nic tajného :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Aby mě ještě nezavřeli nějací tajní agenti :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Tak takhle je to… :smiley: mě se zdálo hned divný jak chce u 16F8X cituji “pripojeny na porty A0-A7” připojit 8 ledek.