Zvukový modul s pamětí pro přehrávání osmi nahraných zvuků

Potrebuji nejaky zvukovy modul, do ktereho bych “nakecal” ruzne zpravy a ty pak podle sepnuti konkretnich vyvodu prehral. V podstate mi jde o to, ze PICko mi meri U a nejake dalsi parametry a pokud dana namerena velicina klesne pod urcitou mez, z repracku se mi ozve urcita zprava. Nasel jsem zvukovy modul strasil.net/index.php?text=hlm16 (snad to neni reklama), ale ta cena jer moc velka a spise bych potrebovla neco mensiho. Co se tyce poctu zprav, tak ten pocet by nemel presahnout 8 a delka kazde zpravy bude max 5sec.

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Elektronika bez mikrokontrolérů, procesorů"

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Zvukovy modul s pameti"

smnad toto gme.cz/cz/isd1760py-p341-007.html akurat to vyzaduje troska programovania naviac :smiley: alebo to zzjednodusit restartovat obvod a poctom impulozv na FWD prepinat spravy.

V PE vysiel clanok mluvici audioteplomer. A zdasami ze aj nedavno nieco take bud v PE 2008 alebo 2009

Kolik chce Strašil za ten modul, nějak jsem to tam nenašel…? Jinak nešly by třeba použít obvody ISD1420S nebo ISD2560S (vzhledem k času spíš ten druhý; cena obou je v TME někde okolo 500,- Kč, jsou v pouzdru SOIC28)?

to Atlan: PE - co to je za casopis (pripadne je nekde k mani v elektronicke podobe) ?

Mi slo spise jiz o nejaky hotovy modul kde pripojim max repracek a bude to mit svorkovnici na napajeni a pro prepinani, ktera zaprava se prave “odvysila” do repracku.

prakticka elektronika alebo amaterske radio, neboj sa tie obvody vyzaduju minimum suciastok, dokonca na MCU serveri bol nejaky serial o prehravani zvuku z uP

ISD2560S toto co navrhol kolega by bolo asi pre teba ma priamo adresove vstupy