Osciloskop Křižík T 565 za odvoz

To bude spíš něco pro sběratele…

Rozměry: š = 220, v = 340, h = 350 mm:
Váha: 20kg:


Tak toto je nadherny kusok, do zberneho dvora by ho bola skoda.
Snad si uz nasiel svojho noveho vlastnika.

Jaromíre, bohužel ještě nenašel… :frowning:

Tak to je velka skoda, ako som hovoril, bola by obrovska skoda dat toho dedka na zberny dvor.
Aj by som sa podujal, ale problem je, ze si ho nemam ako fyzicky vyzdvihnut.

Dobrá, nevyhodím ho.
Jinak bydlím na trase Praha - Karlovy Vary, tak kdyby si jel ty, nebo nějaký kamarád okolo… :smiley:

No v tamtych miestach sa z casu na cas (raz rocne) mihnem, ale nie autom. Vlacit to vlakom mi nepripada ako prilis stastne riesenie.

Nechcem ta prehovarat na to, aby si tu vec u seba drzal doma, sam dobre viem, aky nazor maju napriklad zeny na “stare nepotrebne haraburdy”… len som si tak potichu zakvical, ze ak by som mohol, tak ten kusok okamzite beriem do svojej starostlivosti, kde by som ho samozrejme pekne vycistil, pripadne opravil a uviedol do chodiveho stavu, nakolko je mozne, ze na zbernom dvore by sa mu tolko starostlivosti nedostalo.
Samozrejme, nie som az taky zberatel, aby som sa pre to trepal 500 ci kolko kilakov a predstava, ze ten osciloskop za mnou pride pesi alebo stopom je, mierne povedane, iluzorna - takze sa ho asi nedockam.

Takze to nakoniec asi aj tak skonci tak, ze on budes doma zakopavat az kym ta to nedozerie a nevezmes ho na ten zberny dvor. Ale ak tak urobis, tak to sem prosim nepis… zlomis mi srdce.

:smiley:

Dost bolo srandy takto pri sobotnom veceri.

Kolko to vazi? Mozno by to bolo poslatelne postou.
Pytam sa preto, ze mozno by si mal uspech a e-bay. Tam su tiez podobne sahnuti ludia ako ja, ale s tym rozdielom, ze by im nerobilo problem zaplatit symbolicku cenu + nesymbolicke postovne. Samozrejme, jednoduchsie je hodit to na ten zberny dvor, to je neoddiskutovatelne.

Na žádost jsem doplnil rozměry a váhu.

Jaromíre napsal jsem ti soukromou zprávu…

Petře napsal jsem ti soukromou zprávu…

Zatím stále volný… 8)