ADuC7026 a LPC21ISP - oživení a nahrání vzorového programu

Ahoj lidi prosím o pomoc
Koupil jsem si desku s ADUC-P7026 s čipem ADUC 7026
Zkouším do něj nejdříve než začnu něco psát, nahrát vzorový hex s použitím programu
lpc21isp no a jaksi mě to píše že “no answer” desku mám připojenou přes USB takže i napájení zajištuje USB. Nevým přesně ale podle dosavadních informací je k nasypání kodu do čipu použit interní oscilátor takže to asi znamená že ten externí (v mém případě 32,768 což asi znamená Mhz nebo kHz nevým přesně) není důležitý prozatím. No tím pádem nevým jakou hodnotu napsat do příkazu programu lpc21isp.

No je tu někdo kdo by si na tohle troufnul_??
No snad jsem uvedl vše jo ješte nastavení toho programu

lpc21isp -hex firmware.hex /dev/ttyUSB0 9600 “a frekvence”- což právě nevým jen jsem zkoušel prozatím něco trefit…

Díky moc

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "ADUC 7026 a LPC21ISP"

Krystal je 32.768kHz. Dále má procesor interní oscilátor stejné frekvence. Pomocí PLL ji můžeš později zvýšit.
Tuto AppNotesku jsi četl? analog.com/static/imported-f … _744_0.pdf

To enter serial download mode the user must pull the P0.0/BM pin low while reset is toggled. On the evaluation board, serial download mode can be easily initiated by holding down the serial download push-button (S2) while inserting and releasing the reset button (S3) as illustrated in Figure 1.

Je tam připojeno tlačítko “SD”.

Ovšem o rychlosti komunikace jsem se tam během toho zběžného pohledu taky nic nedočetl.

Aha diky moc kazde info je me zlatem chapes kdy neni dost vedomosti clovek to sklada jako puzzle musim to procist a jeste nevis nahodou nenasel jsem zadny tutorial apod na priklad jak napsat ten blaznivy konfiduracni soubor ktery tyhle proc chteji ?

Více asi již nepomůžu, na Army se teprve chystám jakmile bude přebejvat nějaká ta jásalka. Bude to ovšem cortex od NXP s nativním USB a bootloaderem, který se po připojení do PC tváří jako fleška. Tam by mělo stačit nahrát bin a hurá. Konkrétní zkušenosti zatím ale nemám. Na webu výrobce však jistě najdeš nějaký ten příklad, ze kterého to půjde obšlehnout/nastudovat.

Jasně pohoda dík moc za čas…