Programátor PIC 12xxx a 16xxx - LPT - nefunguje

Postavil jsem si programator, který se na tvych strankach jmenuje “Programator PIC 12xxx a 16xxx - LPT”. Jsem zrucny bastlir a nemyslim si, ze jsem tam udelal v zapojeni chybu. Zkousel jsem to pak jeste jednou postavit na kontaktni desce a taky mi to nefungovalo. Mas s tim nejakou zkusenost?
Dikes :smiley:

Přímo vlastní zkušenost s tímto programátorem nemám. Mám zkušenost s jeho předchozí verzí na sériový port. Dostal jsem jí na vyzkoušení a na to jak byla jednoduchá, podporovala úžasné množství PICů.

Musím ale říci, že o nefunkčním programátoru neslyším poprvé - už jsem slyšel dva případy, kdy nefungovaly… Toto je třetí. Vím, že jeden člověk to dokonce zkoušel asi na pěti počítačích s různými OS a nepovedlo se mu to rozjet.

Jsem rád, že mohu napsat, že jsem se doslechl o funkční verzi. Před několika dny mi můj kamarád řekl, že tento programátor má postavený a používá jej. Vypadá to, že programátor bude v pořádku :slight_smile:.

Nemohol by mi niekto poslat nakres plosneho spoja pre tento programator? Lebo na nete som nasiel len nakresi pre program Eagle s ktorim som to skusal a nechcelo mi to otvorit. Mail: delux (zavináč) post.sk

:arrow_right: emailová adresa byla vložena administrátorem do code

Já problémy s otevřením EAGLE souborů nemám. Pošlete mi prosím na email dané soubory (teď ráno nefunguje autorova stránka) a já vám návrh plošného spoje převedu do jiného tvaru.

Mohu soubory převést do PDF nebo do obrázku. Doporučoval bych formát PDF, protože v PDF budou všechny objekty složeny z vektorů (jinak řečeno je můžete do nekonečna zvětšovat bez ztráty kvality).

Spravil som si tiez tento programator. Nejakym zazrakom mi nechce ist :slight_smile: . Nevie mi niekto napisat aky prud je odoberany zo zdroja?
Ak napojim na programator zdroj, svieti mi LED. Odber je asi 13mA. Ak ho napojim na PC takisto mi svieti LED, len asi 3* slabsie.
Ak ho napojim do PC a zaroven aj na zdroj, zdroj sa mi vypne lebo mam na nom prudovu a prepetovu poistku. Tiez sa mi odpalila plozka na 18 pine (zem). Skrat na plosaku by nemal byt, ale pre istotu ho skontrolujem este raz. Môze mi dakto poradit kde by mohla byt chyba? Za odpovede dakujem!

Ok uz mi ide. Neviem kde bola chyba, ale napajal som ho zo stabilizovaneho zdroja. Stacilo mi programator uzemnit a vznikla niekde nejaka chyba. Skusil som ho napojit z obycajneho trafa a ide.
Neviete ako zo suboru HEX spravim ASM? Na nete hladam a hladam a stale nic.

Jsem rád, že je to již v pořádku. Některé napájecí zdroje jsou kompletně galvanicky oddělené. To je na takovéto pokusy lepší, ale to asi není případ vašeho zdroje.

Pro dotaz o převodu HEX na ASM jsem založil toto nové vlákno.

Já jsem si programátor taky stavěl a fungoval mi na první zapojení. Zatím jsem v něm programoval jen 16F627, tak nevím jak jiné obvody. Schéma, DPS, osazovák a ovládácí program jsem si stahnul na strákách, které jsou uvedeny u popisu tohoto programátoru.

Rad bych si tento programator postavil…bohuzel autorovi stranky (dj_dyk) sou nefunkcni…mate nekdo schema zapojeni a navrh plosnaku ??? Diky moc za odpoved…Kdyby byl nekdo moc hodnej a poslal mi to na sammaelblack (zavináč) seznam.cz …diky moc

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven

Ahoj Samme, pokud jej mermomocí chceš, máš jej mít.
Avšak nechceš popřemýšlet o nějakém jiném, který třeba podporuje novější PIC např. řadu 18F…?

Samme: Upravil jsem zápis emailu ve tvém příspěvku, ať nemají SPAMboti radost z nové emailové adresy :slight_smile:.

To že programátor nepodporuje řadu 18, není zase až tak strašné - někomu řady 12 a 16 stačí. Horší je, že originální SW k programátoru nepodporuje moderní “Áčkové” mikropočítače z řady 16.