MPLAB a BREAKPOINT na událost?

Nevíte někdo jestli sedá v MPLABu nastavit BREAKPOINT na událost.
Tj. aby reagoval na změnu bitu nebo registru?
Potřebuji zjistit co mi přepíná jeden bit v už dost složitém programu,víc jak 1000 řádků, a krokování nepřichází v úvahu.

Pokud se bavíme o debuggeru, tak bych řekl že ne.
V případě simulátoru jsem to sice nepoužil. ale položka Debugger/Complex Breakpoint by tebou požadovenou funkčnost měla bez problémů dokázat. Hovořím o prostředí MPLAB 7.62

Už jsem ten problém s přepínaným bitem našel. Ale moc díky za odpověď .
Určitě to vyzkouším ať vím pro příště.

Ještě bych měl jeden dotaz, asi by to bylo na nové téma ale nechci hned po registraci zaplavit zdejší fórum. Nevíte někdo kde by se dalo počíst (pokud možno v češtině) jak začít programovat PICky v C++? Moje prográmky v asembleru mi už začínají přerůstat přes hlavu a je čím dál tím složitější se v nich orientovat takže mě to tlačí do toho Céčka. Mroblémů s tím budu mít asi spostu protože jsem se v C++ dostal jen tak dva malé krůčky za “Ahoj světe” takže jsem úplný začátečník. Pro začátek by mi stačilo rozblikat LEDku :stuck_out_tongue: a pak už se snad chytím. Díky moc

Klidně zaplav :slight_smile:

V češtině snad jedině něco z Benu.

V angličtině máš nejvíce informací samozřejmě na www.microchip.com. Budeš to tam asi chvíli hledat, ale zase riskuješ maximálně to, že stáhneš něco špatného a ne že koupíš něco, co nebudeš moci vrátit :slight_smile:.