Výběr vývojového kitu pro Microchip, znáte QL200?

Abych to asi uved trosicku “na pravou miru” a nevznikaly hadky a flame. Kdysi (za mlada kdyz mi bylo 18 a vice) jsem si rad hral s elektornikou a bastlil pac v obchodech nic nebylo. Pak jsem zacal programovat na PC (nejaky ten informacni system pro fabriku kde jsem pracoval - po revoluci) a tam s kolegou (on byl HW a ja SW) jsme resili nejake technologicke zalezitosti. Zde jsem poprve objevil jednocipy. Pak nasledovala zmena zamestnavatele, zdroj informaci o jednocipech byl fuc. Ted se chci k tomu vratit, protoze me bavi porad neco kutit a chci to spojit i s programovanim. Uz jsem si rozsvitil led-ky jak chci, ruzne mi to blika a to pomoci 16F84, uzasny pocit kdyz to funguje :slight_smile: Z vyvojove desky asi nakonec nic nebude, pac jsem jsi po precteni ruznych rad a zkusenostriosti jinych radeji objednal PICKIT3 na ebay cgi.ebay.com/ICSP-Adapter-ZIF-Ki … 35a5cab4ec a k tomu mam nepajive kontaktni pole. Procesor davam do patice s nulovou silou a kdyz programuji procesor, mam ho v jine patici.