Výběr vývojového kitu pro Microchip, znáte QL200?

Původně jsem nechtěl nijak reagovat, ale nakonec mi to nedalo (ne že bych chtěl nějaké hádky, o to nestojím): Totiž osobně žádnou takovou desku nevlastním a vlastnit neplánuju, zato mám dvě nepájivá kontaktní pole a rozestavěnej PICkit2. Biker.fm se ptal “Nebo mate nekdo nejaky jiny tip na jinou odzkousenou desku ?” no a já měl, a pouze na toto jsem mu odpovídal (žádný svůj názor na věc jsem k tomu nehodlal připojovat, tedy dokud by se nezeptal). EasyPIC5 měl kolega v práci, asi týden jsem si s tím hrál páč mi ji půjčil, a pak jsem usoudil, stejně jako vy, že radši ušetřím peníze. Ale pokud má někdo potřebu si takovou věc pořídit, protože “Po dlopuhe dobe se chci vratit k hratkam s jednocipy…”, tak přesto má moje zastání, neboť je to lepší než aby nedělal nic. Kdo je spíš “softvérář” a dobře programuje, ale (zatím) blbě pájí, tak je pro něj takováhle věc asi to pravé (ta deska ho stejně jednoho dne začne svými vlastnostmi a vybavením omezovat a pak zřejmě tu mikropájku do ruky vezme - toto je pouze jen můj skromný názor, no flame please…). Ale je pravda, že peněz to stojí teda dost, na to co to “umí”.