ICD 2 od Microchipu

Tak vás zdravím, já jsem v předchozím článku psal o mrtvém ICD2 Debuggeru a tady je pokračování jak to dopadlo.

Takže jsem jej odesla zpět zdejšímu prodejci a ten ho dal do rukou vlastního technika (podle mého názoru anglicky rozumějícího obchodníka s příručkou v ruce) a ten mě kontaktoval že mu vše perfektně funguje a nechápe kde je problém. Jenomže on to pouze připojil k PC a po nainstalování ovladačúů a programu MPLAB došel k názoru že je vše OK. Tak jsme se chvíli dohadovali a po čase uznal že to pošle do střediska někde v Dablinu. Od tud mi přišel ICD2 s konstatováním že je opraven, ale na chování debuggeru se nic nezměnilo. Takže následoval ostřejší rozhovor s obchodníkem a ten ho nakonec odeslal údajně přímo výrobci. Ten už naštěstí nic neřešil a poslal fungl nový debugger který leží předemnou na stole a chodí perfektně. Takže konec dobrý-všechno dobré. Až na tu spoustu času a další tři stovky za poštovné, ale vše nasvědčuje tomu že schopnosti ICD2 Debuggeu mi stracený čas velmi rychle vrátí v podobě rychleji odhalených chyb v mích programech.