Čo sa deje (u Mateje)

Som myslel, ze viac casu, viac projektov ci viac otazok. No mylil som sa. :slight_smile:

Já od konce říijna jsem rekonstruoval a rozšiřoval byt. Před měsícem byl první pokus o kolaudaci. Měli připomínky, jenž se musí zpracovat a pak je tu ještě pár dodělávek. No a pak všechny věci, co jsou skoro všechny jinde, než mají být, tak je umistit na konečné místo. Takže,pokud budu optimista, tak cca měsíc mě to ještě zabere. A pak se snad můj život zase vrátí k relativnímu normálu. Takže někdy od října jsem na projekt své megasvítilny ani nesáhnul. Jen jsem koupil vodní chlazení a získal od kamaráda (jenž zrušil svůj projekt bodové svářečky) spínaný zdroje na prvotní pokusy. I 3D tiskárnu, co jsem si v prosinci koupil, jsem ještě nepostavil, jelikož nebylo kde - bydlel jsem 3 měsíce v malém pokoji v jiném bytě v baráku. Teď uz místo je, ale chci počkat, až se dokončí všechny prašné práce a prach se usadí. Není čas, nestíhám. Prakticky každý den řeším něco kolem rekonstrukce. Ani na vánoční svátky jsem si moc klidu neužil. Kromě štědrýho večera a silvestra jsem od počátku rekonstrukce měl tak dva volný dny, kdy jsem měl víceméně volno. :frowning: