Upload programu přímo z Atmel Studia

Když se tak dívám, tak jsem to asi našel i v česku, těch pár korun bych v tom klidně nechal, ať nemusím tak dlouho čekat. Jestli je to teda ono, tak je to i tady: banggood.com/AT-AVRISP-AVR- … wAQAvD_BwE . Nevím moc jak se ve výsledku liší, ale asi je tam jinačí firmware že? Jenomže těch je hodně a nevím pořádně který má nebo jestli má vůbec nějakou výhodu.

Jinak sypat to přes ten program od toho programátoru problém není, svým způsobem jsme to tak dělali i ve škole, akorát že to byl nějaký program v javě, který to tam sypal a šlo to přímo přes usb. Ten mi ale na té mojí desce už nefunguje. My jsme ve škole měli nějaký kit, na té desce byly různé komponenty a všechno to bylo při jednom…displej, klávesnice, ledky atd. Kdyby ses chtěl podívat, tak ten program je tady: uloz.to/!164udsJuz7QX/pripravek-rar . Ale to je ti asi k ničemu. On mi najde ten port, ale už mi to tam nenasype, protože mu chybí spojení. Na té školní desce byla kombinace dvou tlačítek, která to pustila. Vlastně, tam se asi jednalo o nějaký program, který se nahrál do té desky a obsluhoval to, že?