PIC 24FJ64GA002 problem a AD prevodnikom

No, to je právě ten problém, že to v podstatě blbě nastavit nejde, ale přesto to v mém případě blbě funguje. Myslel jsem jestli to nemá souvislost s něčím o čem třeba nevím, proto jsem se tě jako zkušenějšího s těmito typy radši zeptal. GA306 a podobné nové nedám, jedu jen typy co umí Pickit2 z Linuxu z konzole pomocí pk2cmd utility, a těch tedy popravdě moc není (protože Pickit 3 je useless sám o sobě a navíc k němu taková utilita ani není, zařízli to, a k tomu navíc “jako bonus” k PK3 ani pořádně nefunguje ta standalone programmer app pod Win, kterou jsem používal pod Windows ve virtuálu - nejedu totiž většinou to jejich obludné IDE, Kate je v Linuxu skvělý lightweight editor který mám už celkem v malíku a jsem v něm produktivnější, ovšem Microchip se na Linux zkrátka vykašlal, tedy kromě té jejich javové šílenosti, která nejde spustit jinak než s admin právy. V pasti ze všech stran).

No, asi si budu si muset nějak poradit, zkusím ještě změnit na nějaký jiný alternate pin a vyzkouším i ten druhý serial port, a jinak pak už nebudu vědět když to nepomůže. Jsem trochu zklamán, už se mi ten brouk začínal pomalu líbit, a v tom zas nějaká jejich obvyklá “microchipóza” (už jednou jsem měl prakticky stejný problém na osmibitovém PICu, tam však pomohlo zapnout BRGH bit, errata sheet o tom problému věděl).

Každopádně díky za ochotu, dám vědět když na něco přijdu, když už jsem vás s tím teda “otravoval” (doufám, že ne moc…)