Problematický nákup v GM Electronic, arogance prodavače

Také se připojím se stížností na pražskou pobočku. Nevím, kdo ty prodavače vybírá a podle čeho, ale někdy je to fakt síla.
Jeden pravidelně říkal, že “nemáme” aniž by se pořádně podíval. Možná to neuměl ani v počítači najít, protože když mi to řekl u 11 položek kondenzátorů z 15, nezdálo se mi to. Vzápětí jsem na počítači za rohem zjistil, že všechny položky mají skladem. Vystál jsem si frontu znovu a jiný prodavač mi prodal všechno.
Nedávno nastoupil další výkvět. Někoho tak arogantního jsem dlouho za pultem neviděl. Vyžaduje na zákaznících, aby mu řekli “kód produktu”, protože on prý nemůže vědět, co vlastně chceme. I když mu přesně řeknete co chcete, tak z vás dělá blbce. Než jsem si vystál frontu o cca 15ti lidech, tak tento prodavač takto “setřel” nejméně 3 zákazníky. Pak jsem přišel na řadu já a řekl jsem mu, co přesně chci. Problém. On chce kód, protože neví, co vlastně chci. Znovu jsem mu vyjmenoval parametry oné LEDky a pak něco přinesl. Vzápětí jsem si za rohem u jejich PC zkontroloval kód produktu s prodanou položkou na účtence a výsledek? Prodal úplně něco jiného. Znal typ pouzdra, barvu světla, proud (tedy vše, aby mu to stačilo na zobrazení jedné jediné LEDky v jeho PC) a nebyl schopný se podívat do svého PC a najít položku. Jen dokola opakoval, že si mám zjistit kód. Znovu jsem si vystál frontu a jiný prodavač mi prodal přesně co jsem chtěl i bez kódu.
Takovéto mladé frajírky, co dělají akorát z lidí blbce a umí velký h…o (místo toho, aby sami poradili), by měli hned vyrazit.
Už do GM na Křižíkové raději nechodím. Vždyť je dost jiných obchodů, kde takové zboží koupit. Rád se podělím se známými o zkušenosti a jak slýchám, je to stejné. Spousta lidí už tam jde jen když je nouze nejvyšší. Většinou ale chodí jinam.