forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

Knihovny LUFA

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> AVR

Šebi
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 01 duben 2018, 22:34    Předmět: Knihovny LUFA Citovat

Zdravím. Nehrál jste si někdo s knihovnami LUFA na usb od Deana Camera? Snažím se rozchodit jeho Demo knihovnu, abych zjistil jak to vůbec pracuje a nějak mi to nejde. Snažím se to nacpat do Atmel Studia 6.0 i 7.0 na procesor Atmega32U4 a studia pořád hází chyby
kód:
Error   1   can't create obj/Keyboard.o: No such file or directory   RUNCOMPILERTASK   0   0   Keybord2
Error   2   error writing to -: Invalid argument   D:\Elektro\Priklady C\lufa-LUFA-170418\Demos\Device\ClassDriver\Keybord2\Keyboard.c   218   1   Keybord2

Nesetkal jste se s tím někdo? Překládám to podle jeho Makefile i podle interního, to hází ještě víc chyb. Zkoušel jsem demo GenericHID i Keyboard a obě se stejnými chybami. Ze LUFA stránek jsem stáhl verzi tu nejnovější 170418. Importovat LUFA knihovny do Studia 7.0 přes Atmel Galery mi nejde, nebo to dělám blbě Confused Poraďte miprosím někdo kde může být zrada, už u toho sedím 3. noc. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Šebi
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 02 duben 2018, 0:27    Předmět: Citovat

Tak už se mi to podařilo vyřešit. Přeinstaloval jsem AS7 na verzi 7.0.1652 (Na stránkách Microchipu je verze 7.0.1645) ta má novou verzi Atmel (Microchip) Galerry 8.0.0 a v té už šlo nainstalovat knihovny LUFA do AS7. Po založení projektu z ASF už je překlad bez chyby. Před tím při pokusu o instalaci knihovny, nebo nové Atmel Gallery byl problém asi s instalátorem .vsix. Později jsem našel nějaké řešení viz: https://community.atmel.com/forum/microchipgallery800vsix-installation-failed-0
Doufám že tímto neporušuji nějaká pravidla, když odkazuji nan jinou diskuzi, ale je tam popsaný asi řešení mého problému. Dyžtak se omlouvám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> AVR Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.