Zesílení zvukového signálu z mp3/PC

No tak jsem si s tím mezitím pohrál a vyzkoušel co co dělá, ale teď mám otázku. Říkal jsi, že nemám spojovat ty dva kanály, že by s tím mohl mít problém budič v mp3. Dneska se ale podle mě ještě dají sehnat i mono sluchátka a tam jsou kanály taky spojené, tak nevím jak hodně velký problém to může být, ale teď jsem věci. Potřebuju je spojit a uvažuju jak. Kamarád co se v elektru hrabe už dlouho říkal, ať dám na každý kanál 1k odpor a za něma je spojím. Je to možné že to takhle bude lepší než na přímo, ale nevím. Druhá věc je, co kdybych je spojil přímo přes dvojitý operák s tím, že bych je zrovna asi i zesílil a na výstupu za zpětnou vazbou bych je dal dohromady. Nevím ale jak to bude fungovat vzhledem k té zpětné vazbě přes ten dělič, když bude jeden kanál mít slabší signál než druhý ať už kvůli špatnému kontaktu nebo kvůli právě stereu, kdy ne vždycky musí oba kanály hrát to samé. Tak prosím ještě o radu :slight_smile: musím ještě změřit jestli zesiluje propust 2. stupně nebo ne, ale podle toho co mi říkali prý ne. Tím pádem bych dal ten operák co udělá ze sterea mono před propusti, zesílil to na něm a za propustma už otevíral tranzistory na led pásky.