ATtiny25: změna frekvence oscilátoru za běhu programu

Zdravím,
to Balů, AB: nějak jsem odpovědi přehléhl, děkuji za detailní popis postupu, určitě zabral kus času a práce.
Část z toho určitě použiji, jen jsem asi málo zdůraznil, že sleep mode nechci / nelze použít, v plánu jsou i další činnosti. Postupem času, po odladění zkusím přejít na "menší a levnější " TINU. Teď nechci bojovat s prostorem.

  • Lze snížit frekvenci na minimum, přesnost není postatná.
  • Lze povypínat vše nepotřebné, zůstat musí DIGI IN a DIGI OUT.
  • Po přepnutí frekvence musí jít TINA znovu programovat, při nějakých pokusech mi pár kusů umřelo a již nejdou naprogramovat, netuším proč, ale zničené dle mého nejsou. (Je nějaký zaručený oživovací proces?).
    Stabilizátor 3,3V jsem dostal od kolegů z Číny, je to malý prcek, odebírá 2 microA do země z 12V i při napájení TINY85, takže to slabé místo nebude. Na PICU jsem se dostal poměrně rychle na 15 microA při chodu, všechno funguje, snad se to podaří i na ATMELU osekání žravých modulů.
    Ten ATMEL je pro pololaiky velmi dobrý pro možnost programování v ARDUINO IDE, to chci zachovat. HEX exportovaný z IDE už uploadovat není tak velký problém - mám odzkoušený USBASP.
    mpcz, 14.oct.2017