Multifunkční BT/WF náramek pro hluchého

Ahoj, chtěl bych zkusit udělat pro skoro hluchého příbuzného vybrační náramek s Bluetoothem nebo WIFI s propojením na mobil/PC/sít případně připojené snímače, další funkce mutli budík/připomínač, signály Mobil SMS/Hovor, domovní zvonek apod.
Uvažoval jsem o nějakém SoC chipu nebo modulu třeba BGM111/113 (s čipy EFR32BG…) nebo ESP-32.
Zajímalo by mě jak je to u těchto čipů s pamětí a programem, zda ty chipy mají tu komunikační část s programem a pamětí zvlášt, nebo zda se při programování musí zahrnout knihovny obsluhy do programu. V DS u modulů BGM jsem to nějak nenašel - podle schemat v DS to vypadalo jako by to bylo oddělené. Prosím o potvrzení, případně doporučení do čeho jít, aby to bylo opravdu LOW POWER, počítám s napájením 3V (CR2032) a chtěl bych, aby baterie vydržela alespon měsíc dva.

Ahoj, pokud chceš tuhle baterii, tak wifi do návrhu neuvažuj. Ta žere u ESP trvale průměrně 80mA a v případě vysílání/příjmu je to více.

Určitě bluetooth - spotřeba. Koukal jsem na ty EFR32BG a taky mi přišlo, že si tam budeš muset nahrát všechno sám.