Konzultace ohledně ISM modulů RFM01 a RFM02 (případně RFM12)

Loni v létě jsem to musel přerušit a dostal jsem se k tomu zas až teď. Tenkrát mi to vysílalo jenom nosnou, bez modulace a letos jsem se dopracoval k tomu, že mi to vysílá už i data - leč blbě, přes pin FSK s použitím přerušení a pin nIRQ. Přerušením, které mi posílá vždycky 1 synchronizovaný bit z bafru. Teda mělo by.

Vysílá to blok dat stále 10101010 10101010 ač by to mělo vysílat docela jiná data. Kde se to 10101010 10101010 bere je zatím záhada!

Mám teď taky daleko lepší spektrální analyzátor s několika druhy provozů, kde vidím křivku, přesnou frekvenci, sílu signálu v dB atd.

Z toho diagramu v datasheetu pod popisem registru - 6. Low Battery and TX bit synchronization Command (číslování stránek datasheetu 1,6Mb chybí), vycházím z toho, že se musí synchronizovat každý odesílaný bit od signálu nIRQ…

Děkuju za přiložený program. C#čkem sice moc nevládnu (dělám to v Assembleru) ale snad mi to cosi napoví. Vím že transceiver RFM12 je hodně podobný, (taky ho mám). A jsou mraky jiných - vím. Vy jste s RFM02 něco dělal?