Registrace bascom

Zdravím všechny. Asi před 10. lety jsem si koupil ofiko plnou verzi BASCOMu. Minulej tejden mi neopravitelně kleklo PC. Nainstaloval jsem si bascom do novýho compu, ale nemůžu aktivovat neomezenou verzi , protože mi to vypisuje ,že licence již byla použita. Jde s tím něco udělat , nebo to budu muset znovu zacálovat? Za každý info díky.

Rozhodně bych kontaktoval prodejce licence (výrobce software ?).Bude to nejspíš vázaný na nějakej HW.

Možná nastal čas začít s C a basic poslat k ledu kam patří :slight_smile:

Vzhledem k tomu ,že jsem na basicu vyrostl - IQ151 a dolší a taky vzhledem k tomu ,že mi je už 46 , tak se fakt nic jinýho učit nehodlám.
Doufám ,že mi distributor odpoví . V nejhorším případě to koupím znovu, zas to není takovej ranec.

No kdyz mas legal koupeny Bascom a ted ti nefunguje,tak bys nemel mit moralni zabranu si ho ztahnout gratis ve full verzi z Ulozto.cz :slight_smile:

to nemám. Ale zkoušel jsem si ho stáhnout a buď to není plná verze , nebo dělám někde chybu . Zkoušel jsem v něm otevřít větší kod a nešlo to.
Původně jsem ho kupoval tady: sm-lomos.cz/eshop/sw/ , ale nějak se mnou teď prodejce nekomunikuje :cry:

Já nejsem o moc mladší, je mi 42 a taky jsem se učil na IQ151 a basic na Didaktikovi :slight_smile: Ale to C za to stojí, zvaž to :wink:

ulozto.cz/!ZNGCbzLXu/bascom-avr … ?_fid=dqib

Je tam soubor Crack_basAvr2.0.7.1.exe

(nechci tady propagovat warez,nepouzivam to)

jinak ja zkousim Basic v tomhle PIC Simulator IDE - BASIC Compiler

program stoji par babek a vypada dobre.
oshonsoft.com/picbasiccompil … anual.html

Nabizi tam i AVR SIMULATOR IDE
(with avr basic compiler)

Já v tom teda nedělám a vyzkoušeno nemám, ale už jsem slyšel od kamaráda že PICBasic “celkem ujde” (to bude u něj asi jakási poklona :smiley: )

S tím Bascomem - běž přímo ke zdroji, tihle ho napsali…

No ke zdroji ,tak to budu muset někoho pověřit ,páč anglicky tak moc nevládnu :cry: , ale zkusím to.