forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

PICkit 2 - Instalace na 64-bit Windows 7

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Programátory

Jan zbořil
Anonymní

PříspěvekZaslal: 28 září 2015, 20:15    Předmět: PICkit 2 - Instalace na 64-bit Windows 7 Citovat

Vůbec mně nejde nainstalovat pickit 2,asi dělám něco špatně prostě jen připojím, nainstaluji Pickit 2 v2.61 a vypíše se not fonud ani check communication nefunguje.A instaloval se správně a ve správci zařízení "standardní rozšířený hostitelský řadič z PIC na USB".(windows 7)

Arrow administrator: přejmenováno z "PICkit 2"

Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 prosinec 2015, 14:49    Předmět: Citovat

Nepíšeš bitovou verzi těch Windows, ale ten SW je jen 32bit, takže pokud máš 64bit W7, tak asi smůla… V takovém případě zkus nainstalovat MPLAB X a řídit to z něj, a nebo si ještě můžeš dát 32bit WXP (a ten SW k tomu PK2) do Virtualboxu - to funguje, vyzkoušeno.

Pawalos
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 04 únor 2016, 6:50    Předmět: Citovat

mě to na win7 64bit normálně funguje. jestli pamatuju tak s instalací ani nebyl problém. no eště to skus spustit jako správce s kompatibilitou winXP nebo jak to tam je
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

mopho
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 26 květen 2017, 0:49    Předmět: Citovat

Pickit 2 not found - taky jsem se potrapil a nakonec to byl kabel usb, ledka na Pickitu zelene svitila, ale software PICkit-2 Programmer 2.61 psal ....Pickit 2 not found. Po vymene kabelu bylo vse ok! Pickit2 found and connected.... Tim "vadnym" usb kablikem jsem pak propojil ext.usbHD s noutbukem. Led na usb-HD se rosvitila,ale ve Win7 se uz disk neprihlasil... (asi data vodic v prdeli).
Takze i takova muze byt nekdy pricina... Smile

silene
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Programátory Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.