Knihovna I2c

Já to čet’, neboj se. Taky používám MPLAB X a XC8 taky, ale pořád mi hlava nebere proč si PLIB pro XC8 nestáhneš, když teda víš že to tam je, a místo toho tu zbytečně vypruzuješ tím, že jsem podle tebe hater, když ti na to nehodím přímej link a místo toho tě upozorním na místní zvyklosti…?

Aha, tak tohle tě žere? Mám pro tebe novinu, tyhle hvězdičky jsou hodnocení BB fóra jen a pouze podle počtu komentů a jde to absolutně mimo mě a nijak mě nezajímají. Ovšem když se tu budeš bavit s lidma slušně a bez přezíravých podtónů, je možné že se jich někdy dočkáš (podmínkou je ovšem registrace), když ti na těch hvězdičkách tak záleží. Já poradím rád, stejně jako většina zdejších stálých členů, ale jsou tu jisté zažité zásady, kterým se vytrvale odmítáš podřídit. Dělej si co chceš, jsi dospělej, ale nezapomínej na to, že i ostatní jsou dospělí a můžou si také dělat víceméně co chtějí - takže se rozčiluješ marně a obecná pokora je to, co ti schází. Nadávky nekomentuju, stejně jako facka není argument, tak jím nejsou ani ony - ovšem o sobě jsi nám tím naznačil docela dost.