generování PWM v CTC 328P

Balů mockrát děkuji :wink: co se týče samotné délky int a char, bohužel jsem v arduinu nenašel proměnou “bit” (jen boolean) co jsem třeba používat v codevisionu takže už pro mě jen řešení tohot byl děsnej oříšek. V tomhle nejsem kovanej a i takovýhle základy jsou pro mě děsnej problém, takže ještě jednou mockrát děkuju. Co se týče tvých úprav musím zkrátka říci že na to jsem moc malej pán, to jsou věci co by mě v životě nedošli, jediný co jsem věděl, bylo to že jak jsi sám psal 25cyklů bude moc krátká doba a to se mi potvrdilo, ale já to neuměl ani dopočítat, ale rád bych věděl jak jsi to počítal jestli přímo ve vývojovým prostředí? DDR znám pouze jako funkci kterou deklaruji zda bude port vstupní nebo výstupní, ale vesměs z datasheetu používám jen tu známou tabulku Port Pin Configurations. Co se týče proměnných y a z vím co to dělá a včem byl problém, ale nic lepšího jsem nevymyslel-bohužel. Takže děkuji mockrát za hodinu du do labiny a vyzkouším vše podle tvé “help” příručky. Myslíš Balů, že se kdyžtak na tebe můžu obracet v případě dalších dotazů? co jsem tak pročítal tady fórum máš takový nejvíc pečlivý ba dokonce otcovský přístup k vysvětlení problematiky xD