Volné pracovní místo elektronik - vývojář

Zdravím,

hledáme na našeho týmu elektronika - vývojáře.
Zabýváme se vývojem elektroniky pro průzkumné roboty do potrubí a sídlíme v Českých Budějovicích. www.ibos.cz

Požadujeme:
znalost pasivních součástek a operační zesil., tranzistory, popř. mikrokontroléry
zájem učit se nové technologie a vzdělávat se v elektrotechnice
zkušenosti s návrhem plošných spojů
zkušenosti s programováním výhodou (PC, PIC, AWR)
základní znalost anglického jazyka pro porozumění datasheetů
domácí bastlení a ukázka hotových projektů velkou výhodou

Nabízíme:
stabilní práci v mladém kolektivu
dobré ohodnocení + prémie za dobře vypracovanou práci
možnost dobře placených přesčasových hodin

Žádný učený z nebe nespadl, proto Vám všechno ukážeme, naučíme, ale musíme mít snahu se všechno potřebné naučit

V případě zájmu mě kontaktujte na novotny@ibos.cz nebo 724 507 589.

František Novotný
Vývojový technik
I.B.O.S. EU a.s.

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Jiné mikrokontroléry, procesory, hradla"

cau,nechcete se prestehovat trochu bliz ? mam to trochu z ruky …

Bohužel firmu jen tak snadno nehodíme o pár desítek kiláků dál…
A nechceš se přestěhovat na jih. Máme tu čistý vzduch a hezký holky :slight_smile:

co si tak zřídit pobočku v Praze?

V Praze sice máme pobočku, ale ta je pouze obchodní. Hledáme kolegu, který se bude denně podílet na kolektivním vývoji v ČB.

Fano

Pěkný den,

sice se ozývám po půl roce od založení tohoto topicu, ale stejně mi to nedá, abych se nezeptal, zda je ještě nabízená pozice volná :slight_smile:.

Děkuji.

Nabízená pozice už volná není, ale rychle se jako firma rozrůstáme a tak není vyloučeno, že bychom za nedlouho hledali další posilu. Proto mi pošlete životopis na novotny@ibos.cz a až bude volné místo tak se vám ozvu.
Nyní stále hledáme elektrotechnika, který by zapojoval nadstavbové systémy na autech. Pokud byste měl zájem ozvěte se.

Fano