Hide side buzení Mosfetu pro nabíjení AKU

Tady je aplikační poznámka: irf.com/technical-info/appnotes/an-978.pdf
Sice to není přímo pro ten Tvůj budič, ale na str. 22, je to Tvoje schéma. Pokud jsi měl jako zátěž žárovku, tak jednak je to odporová zátěž a taky předpokládám, že neodebírala třeba 8A. Pokud tam zapojíš aku, tak proudové špičky můžou být až desítky ampér. A nebo napětí na aku je tak vysoké, že se P-mosfet málo nebo vůbec neotvírá. Na vstupu napájení musíš mít pořádnou kapacitu a zdroj musí být také co nejtvrdší. Co s týká tlumivky, měla by být na min. 10A a dioda pod mosfetem i na víc, např. BYV32-200. Protože je to schéma regulerní spínaný zdroj, mám dotaz, jak máš pořešeno PWM v závislosti na výstupním napětí a proudu. Může nastat situace, kdy např. dojde k přesycení tlumivky. Co se stane, když za provozu aku odpojíš? Není tam žádný odpor jako minimální zátěž naprázdno. Co zkusit řídit třeba upravený PC zdroj. Napětí i proud by byl dostatečný.

PS. Ještě mě napadlo, že v AR 8 a 9/1996, byla pulzní nabíječka z diskrétních součástek. Možná by jsi se tam mohl inspirovat. Mám ji postavenou a funguje. Ale nemá mcu :frowning: