Změna nastavení adresáře v Atmel studiu 6.2

Zdravím
Dá se změnit adresář na generované soubory při překladu? atmel studio 6.2 mám nainstalované na logickém disku E:\ ale ukládá se mi to do C:\Users\Víťa Škrabal\Documents\Atmel Studio\6.2\atmega88webserver\atmega88webserver\Debug překlad proběhne v pořádku i existuje soubor pro debug atmega88webserver.elf v tom adresáři ale když chci debugovat tak mě vyjede chybová hláška viz příloha určitě to má na svědomí WIN8.1 který mám nebo dá se nastavit ten adresář ale raději bych uvítal tu první možnost změny adresáře v atmel studiu 6.2 díky
notfile.jpg

Jasne ze sa da, hned pri vytvarani projektu. Mas tam velke policko s nazvom “Location”. Je to hned medzi nazvom projektu a nazvom hlavneho .c suboru.

A dodatečně se nedá změnit? díky

Jasne, prenes si zlozku “atmega88webserver” z umiestnenia “c:\Users\Víťa…\Documents\Atmel Studio\6.2” tam kam potrebujes.
Klasicky drag & drop…

Ty kráso ono to funguje :smiley: podle mích přestav jak jsem řešil že někde ve vlákně že při debugu mě se zobrazuje jen okno disassembly při krokování tak už to krokuje ve zdrojáku a tím pádem vím kde se nacházím to je paráda díky