Začínáme s STM32 VL Discovery kitem36(webserver s ENC28j60)

Zdravím
Na mcu.cz/images/newspost_images/28 … etherb.zip ale při překladu mi to vyhazuje 2 chyby viz příloha co s tím ? díky

Z toho obrázku není moc patrné k jakému souboru to hlášení patří, ale každopádně se podívej na ty řádky o kterých je hlášeno, pak bude jasnější čeho se to má týkat.

Tak ty řádky jsou tyto :

Description Resource Path Location Type registers may not be the same -- `strexb r3,r2,[r3]' VL_ETHER37 line 772, external location: C:\Users\......\AppData\Local\Temp\ccWywDrK.s C/C++ Problem registers may not be the same -- `strexh r3,r2,[r3]' VL_ETHER37 line 818, external location: C:\Users\.....\AppData\Local\Temp\ccWywDrK.s C/C++ Problem
ty soubory jsem hledal ale nenašel abych se podíval na ty řádky jinak jsem pro kontrolu stáhl s těch stránek druhý projekt abych věděl jestli ho přeložím ale bohužel to skončilo taky takto podobně.V těch článcích jsem se dočetl že komu si to taky hází podobné chyby mcu.cz/comment-n2074.html skoro jeden z posledních komentářů tak nevím čím to může být ? díky

Typ procesoru je správně vybrán?

To jsem se taky dočetl v těch komentářích že měl jeden kolega takový problém a stačilo změnit typ procesoru bohužel nevím kde to zjistit nebo změnit ? .V tom kitu co mám tak mám natažen projekt který ukazuje na LCD “MCU.CZ” a po stisku user tlačítka “STISKNUTO TLAČÍTKO!!!” a po jeho uvolnění “NAZDAR MCU.CZ”
ale to jsem ještě přeložil a natáhl do kitu na starém PC který měl WXP tam to šlo na PC na kterém to skouším tam mám WIN8.1 zkoušel jsem to Truestudio spustit jako správce ale nepomáhá nic díky

To jsem se taky dočetl v těch komentářích že měl jeden kolega takový problém a stačilo změnit typ procesoru bohužel nevím kde to zjistit nebo změnit ? .V tom kitu co mám tak mám natažen projekt který ukazuje na LCD “MCU.CZ” a po stisku user tlačítka “STISKNUTO TLAČÍTKO!!!” a po jeho uvolnění “NAZDAR MCU.CZ”
ale to jsem ještě přeložil a natáhl do kitu na starém PC který měl WXP tam to šlo na PC na kterém to skouším tam mám WIN8.1 zkoušel jsem to Truestudio spustit jako správce ale nepomáhá nic díky

Hlásím úspěch funguje to youtube.com/watch?v=QEsXQFw-OZ0