Jaký typ Pic 18F***

Honza3: Nevím jestli sis toho všiml, ale to co jsem psal byl zároveň odkaz na device file pro Pickit2 programming utility V2.61. MPLAB samozřejmě bude dál hlásit nepodporu, když to není file pro něj, ale osobně jsem PK2 nikdy v MPLABu nepoužíval (jen SIM, jinak jsem v něm ani nepsal), protože se mi tam taky choval dost divně - jenže to není vlasnost PK2, ale toho starého MPLABu, PK2 je jinak výborný programátor. Já se zas s chutí zbavil PK3, když se v té utilitě (samozřejmě ve verzi pro něj) hodlal přeflashovávat pomalu před každým programováním, a navíc stejně korektně nefungoval ani tak (ale poslali mi tehdy z TME poslední kus který byl rozbalený, tak bůhví co se s tím kde dělo…samozřejmě jsem jim ho vrátil).

Jediné, co bych někde chtěl a potřeboval vyzkoušet je, jestli onen PK3 funguje korektně v MPLABu X, protože to prostředí se tváří, že by tam mohl konečně fungovat i HW Debug, což by bylo to poslední co by mi chybělo ke štěstí.

meloun: Já jedu obojí, ASM a teď pomalu i C… a taky už začínám blbě vidět :confused: