PIC12F509 - přečtení obsahu zapsaného v non-read části

zdravim,
ma nekdo zkusenosti s PIC12F509 ? zajima me zejmena moznost precteni obsahu nebo v pripade ze je obsah zapsany v non-read casti, tak nejake jine reseni :unamused:

diky :wink:

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "PIC12F509 ma nekdo zkusenosti ?"

nepřečteš to ničím, proto tam ta pojistka je.

pojistku chapu, ale nejde to treba nejak oscanovat na komunikaci ?

musíš to trochu víc popsat. Jak už se zde psalo. Moje křišťálová koule tek daleko nevidí!

Tak ještě může odleptat pouzdro dýmavou kyselinou dusičnou a podívat se elektronovým mikroskopem, po zjištění přesné organizace paměti na čipu už si to pak snadno převede :smiley:

Nebude jednoduší si ten program sám vymyslet, než dělat bejkárny?

jako vtip dobry, ale jako reseni asi moc ne 8)

Ale to skutečně je funkční řešení, i/nejen číňani to tak dělají když jim o něco opravdu jde. Že na to nemáš vybavení/peníze je tvůj problém, je to jediný způsob jak můžeš dostat program ze zamčeného čipu.

Tyhle dotazy se tu objevují s železnou pravidelností, jsou naprosto zbytečné a jen zaplevelují fórum. Zamčený čip prostě nepřečteš, nezbyde ti než se s tím smířit a vzít to jako hotovou věc.

Mahoney: to mam vzdycky nejradsi, kdyz na nejakem foru dela chytryho nekdo s 8 prispevkama :laughing:

jinak zamceny cip proste prectes a vubec mi nevadi, ze mas jiny nazor :stuck_out_tongue:

jako obvykle jsem si musel pomoct sam :confused:

pro ostatni: problem vyresen, DUMP z PIC12F509 je venku i pres code protected :wink: relativne brnkacka 8)

tak nam ty s 11 prispevkama rekni jak si to dokazal…

treba tady,kdybys nevedel jak lmgtfy.com/?q=mcu+decryption

no peknej dukaz a rada, to snad uz ani nic nepis!!!

no peknej dukaz a rada, to snad uz ani nic nepis!!!

dukaz ? :unamused: ja bych mel snad neco dokazovat ? :laughing:
proc bych to mel jako delat ? :confused:
na hloupou otazku je mozna jedine hloupa odpoved :wink:
ale jinak zase tak hloupa neni, ja jsem to timto zpusobem vyresil a nasel jsem postup jak na to :wink:
kdyz nebudes linej, tak to urcite najdes taky :stuck_out_tongue:

:laughing:

s takovou se tady na foru uz radsi na nic neptej

To Picka: booksofpic(zavináč)gmail.com

SZ má nějaký problém, stále to padá do debug módu. Asi se někde vloudila chybička.

To admin: Vyskytl se nějaký problémek při odesílání SZ. Můžeš nato mrknout? Díky

Pěkný den.

jasny, SZ dosly a adminovi jsem to pripsal na tabuli, celou hlasku i s error :wink:
haze to stejnou chybu i pri odeslani prispevku :confused: