jak efektivně srazit napětí 12 V na 10V , pro cca 2,5 A

Ahoj, jak efektivně srazit napětí na cca 10 V z 12 V při cca 2,5 až 3 A? Jde mi o to, aby snížení mělo minimální ztráty. Děkuji.

Co třeba tohle :

tme.eu/cz/details/lm2576hvt- … -adjnopb/#

Pokud potřebuješ něco jednoduchýho, tak tam dej pár diod do série v propustném směru.

Jak psal B0sc0, ty diody jsem použil dvě v sérii pro snížení z 5V na 3,3V. Odběr proudu asi 350mA a napětí asi 3,5V. Původně jsem tam měl 3 kusy, ale se zvyšujícím se odběrem roste úbytek na diodách a tak jsem se dostal i pod 3V. Pro 50mA to bylo asi 0,6V, ale u 0,5A a více, se úbytek zvyšoval asi až na 0,8V. U 1,5A to byl skoro 1V. Navíc to topilo, ale ne zase tak dramaticky. A bylo to nejlevnější řešení. Pokud to takto použiješ a budeš mít např. pouzdra diod TO220 s chladičem, tak to neřeš. Osobně bych však pro proud do 3A také použil ten LM2576. Při správném zapojení skoro netopí a je nejen cenově dostupný. Je to pak sice větší a dražší řešení, ale 6W je 6W. P=12V-10V=2Vx3A=6W.
Měl jsem ten LM2576 zapojený jako zdroj 13,8V pro nabíjení aku. Jako vstupní napětí jsem měl fotovoltaický panel 50 x 50cm, kde se napětí měnilo dle osvitu a zatížení. Bylo to pořád lepší než paralelní zátěžový stabilizátor, jak to je ve spoustě schemat. To sem však už nepatří.

no ale na tom LM2576 budou právě velké ztráty nebo se pletu?

LM2576 je pulzní stabilizátor. Není na něm výkonová ztráta jako na lineárním (7805, 7812 apod.).

Projdi si datasheet, tam je zapojení. Je o 2 součástky složitější, než 7805.

Podle datasheetu budeš potřebovat :
tme.eu/cz/details/lm2576hvt- … -adjnopb/#

tme.eu/cz/details/1n5822/dio … mponents/#

a
tme.eu/cz/details/dpu100a3/p … o-30-100/#
nebo
tme.eu/cz/details/dpu150a3/p … o-30-150/#

plus kondíky.

Já mám použitých těch 100uH.

dík, prostuduju.

Zkus si ty diody. Je to pokus za pár korun. A pokud ne, tak ten LM2576. Dá se najít i lepší, ale sehnatelnost a cena rozhoduje. Jak píše Balů, u pulzního regulátoru jsou ty ztráty minimální, protože účinnost je docela vysoká. Topí to vždy, ale minimálně. Tady rozhoduje, jaká je tlumivka a hlavně elektrolytické kondenzátory a rychlé usměrňovací diody. Mám nedostavěný zdroj s L4970. Ten dá na cca 500KHz 10A. Tedy to v datasheetu píšou. Při pokusech na asi 8A topil, ale dalo se to uchladit. Paradoxně více topily dvojité usměrňovací diody. U toho LM2576 je to pro 3A v pohodě. Osobně je sice vlastní vývoj výzva, ale hotový IO je jednodušší. A i já se ubírám cestou nejmenšího odporu.

Osobně diody nedoporučuju. Jednak úbytek napětí na diodách je celkem dost závislý na odebíraném proudu a jednak budou diody topit stejně jakobys tam měl jakýkoliv jiný lineární stabilizátor. Jen se výkon rozdělí na víc součástek. Výkonově a efektivitou to ale vychází nastejno.

Nechápu co tu řešíte, spínák a hotovo…

ne každý je profík, já teda určitě ne a tak prostě občas potřebuji poradit:)

Sorry, to nebyla výtka ale z logiky věci je jasný že lineár bude topit a kolik, to plyne z Tebou zadaných čísel. Tudíž řešení je jasné, jen jde o to vybrat konkrétní provedení. Na google jsou tuny schémat a nebo stačí projít seznam toho co se dá koupit v GM/GES a z plikačního listu konkrétního obvodu spáchat zapojení. Toť vše :slight_smile: