Jak rozběhat programátor ICE JTAG USB

Radius:
nejdřív jsem taky nešetřil a pořídil AVRDragona - ale ani ten nebyl úplně bez problémů - taky se chytal někdy až po druhém-třetím odpojení a znovu připojení, a to nebyl jediný problém - nakonec i přes všechna opatření na ošetření výstupů mi na něm stejně vysmahl stabilizátor, jako ovšem mnoha dalším - jak jsem se později dopídil na netu - ti co měli štěstí, tak jen odpájeli škvarek a cestu vyklemovali drátem - mně už se nerozchodil.

Takže se mi fakt nechce investovat další 2000 za dragona, natož ještě víc za origoš JTAGICE(3).

Panda:
Noťas byl vypnutý - určitě. Zkusil jsem to dát i do jiné USB zásuvky, kde se mi přihlásil pod jiným číslem portu - ale stejně nic. Jiné moduly se stejným USB převodníkem (FTDI to myslím není) - třeba USB/485 (driver CH340)problémy nedělají - dokonce ani při tom jak píšeš uspání.

Pokoušel jsem se i o nahrání FW, který je v AVR studiu k dispozici, ale nemůžu rozchodit ani AVRprog, přes který by se to mělo dělat - při spouštění hlásí: “no supported board” nebo tak něco.