forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

Výherní automaty - jak (kdo, kde, v čem, ...) se programují?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Jiné mikrokontroléry, procesory, hradla

Tony
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18 říjen 2012, 17:31    Předmět: Výherní automaty - jak (kdo, kde, v čem, ...) se programují? Citovat

Neví náhodou někdo, jak (kdo, kde, v čem, ...) se programují (vý)herní automaty např. do hospod? Díky. Tony

Arrow administrator: přejmenováno z "Výherní automaty"

Peťus
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 02 listopad 2012, 20:07    Předmět: Citovat

to snad záleží na výrobci, ne? může tam být MSP. AVR, PIC nebo další
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

náhodný kolemjdoucí
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04 listopad 2012, 18:23    Předmět: Citovat

Co jsem viděl já, tak tam většinou byly x86 šesnáctibity od Intelu nebo Motoroly, tzn. 8086, 80286 a M68000. Ale už to nějakou dobu je, co je v těch dnešních moderních, těžko soudit... Ale ty automaty se skoro vůbec neobměňují, většinou až odejdou a už nejdou spravit, takže ve starých hospodách a hernách bývají většinou staré automaty, v nových novější (celou dobu mám na mysli klasické "elektromechanické" s rotujícími válci, videoautomaty ne). Chceš si postavit automat? Very Happy

náhodný kolemjdoucí
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04 listopad 2012, 18:27    Předmět: Citovat

za "Intelu" má být čárka - to aby mě někdo náhodou neosočil, že Motorola není x86 (což samozřejmě není)

Panda38
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 listopad 2012, 22:41    Předmět: Citovat

U nás používáme ATmegy pro moduly a cortexová jádra pro centrálu, jazyk C (Keil nebo gcc).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Jiné mikrokontroléry, procesory, hradla Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.