nastavení oscilátoru u PIC18F4550

Zdravím vás, programuji v MPLABU a používám překladač MCC18.
dostal se mi do ruky mikrokontrolér PIC18F4550 a nějak si nevím rady s nastavením oscilátoru.
Chci rozsvěcovat ledku třeba na PORTB.
Používám krystal 20MHz s kondenzátory 22pF.Připojím to na primární oscilátor k pinům OSC1 a OSC2.
nastavím TMR2 : PR2 = 0xFF , T2CON = 0xFF a povolení přerušení a příznak přerušení , to všechno je ok ,ale nevím jak nastavit v konfigurační pojistkách ten HS oscilátor a ostatní konfigurační pojistky.
pojistky které by se měli nastavit jsou :
PLL Prescaler Selection bits
CPU System Clock Postscaler
Oscillator Selection bits
Nemůžu pořád přijít na to jak mám nastavit ty registry.Když pak zpětně vypočítám čas nebo spíše periodu blikání led , tak ve skutečnosti led bliká s úplně jinou periodou.
díky za jakoukoliv info…

Přečti si tohle.

jj díky za informace ,
jestli to chápu dobře tak konfigurační pojistky nastavím takto:
PLL Prescaler Selection bits:PLLDIV = 5 // Divide by 5 (20 MHz oscillator input)
CPU System Clock Postscaler: **CPUDIV = OSC1_PLL2 ** // [OSC1/OSC2 Src: /1][96 MHz PLL Src: /2]

Oscillator Selection bits :FOSC = HS // HS oscillator, HS used by USB

samozřejmě ,že před těmito příkazy bude #define pragma … …

Když se podívám na blokové schéma CLOCK diagram PICu 18F4550 tak jsou tam bity FOSC3 - FOSC0 a ty nevím pomocí čeho nebo v jakém registru je mám nastavit , aby to zkousnul i překladač MCC18.
Tyto bity slouží pro nastavení HS krystalu.Bohužel jsou v defaultním režimu nastaveny pro HS oscillator a PLL enabled (HSPLL) a já bych potřeboval pouze HS krystal.
:cry:

myslím ,že už jsem přišel na to v čem byla chyba.Vše jsem nechal defaultně nastavené akorát jsem zvolil FOSC = HS.
Ale stejně by mě zajímalo jak bych mohl nastavit bity FOSC3: FOSC0. :smiley: