PICkit 3 "Programovaci aplikace"

Na strankach Microchipu je k dispozici samostatna “Programovaci aplikace” pro PICkit 3, je to stejna aplikace jako pro PICkit 2,
PK3 je mozne pouzit bez MPLAB IDE

ke stazeni na microchip.com/stellent/idcplg?IdcService=SS_GET_PAGE&nodeId=1406&dDocName=en538340
uplne dole nazev
**PICkit 3 GUI and Scripting Tool v3.00 BETA **
v souboru
PICkit3_scripting_app_v03.00beta

Kde jsi to našel? Googluju jak o život a výsledek žádnej.

EDIT: Tak sem to našel, ale je to nepoužitelný. Nenajde to PICKIT3 a když už se mi to mě neznamým spůsobem podaří připojit a když už to najde PIC, tak to stejně neprogramuje a háže to na mě
Bez názvu.jpg

me to funguje , mam XP SP3 a klon PK3, nasel si ho na prvni pripojeni, jen sem nahral novej hex a funguje ,

Tak teď mi to zase píše, že PICKIT3 je v MPLAB modu. Chce to po mě nějakej OS,ale ten sem nenašel.

no to je ono ,je v PICkit 3 Scripting ,hex PK3OSV020000 ,je to popsany v Readme.txt ten je opet v PICkit 3 Scripting

Nejde mi to. Porad pri pokusu o nahrani tech HEXu vyhazuje chybu. Asi mu vadi WIN7 64

jestly mas cim skus tam ten hex PK3OSV020000 nahrat pres ICSP, jestly to nepomuze

Tak se mi to povedlo pres kamosuv notas,ale na mojim PC to stejne nejede. Sezenu nekoho,kdo umi dobre anglicky a napisu na podporu microchipu.