Televizní PIC Pong pro PIC16F628A

Viz.
xxdave.wz.cz/www/elektro/color_pic_pong_PIC16F628A_PAL/
Jde o televizní hru Pong pro PAL normu v barvě, realizovanou na PIC16F628A.

Stránka nenalezena!!

Pěkné, 1 x PIC, 6 rezistorů, dobře napsaný program a funguje to.

Přímý odkaz opravdu nefunguje, ale na stránku se dá dostat přes xxdave.wz.cz/.

Bezvadná demonstrace, co lze dokázat s nepříliš výkonným mikrokontrolérem.

asi zalezi taky na prohlizeci… holt neco jako validace tvurci nejspis nic nerika… opera to zkratka nezobrazi :confused: a jinej prohlizec kuli tomu instalovat nebudu…

Když někam něco dávam,tak to aspoň davám pořádně.Používám FIREFOX

Tak se hned nerozčiluj, on za to přeci nemůže, že ti to nejde otevřít. V IE6 a IE7 to jde v pohodě.
Pravdu asi má “piityy”, že záleží na prohlížeči.

Já se nerozčiluju, ale ještě se mi nestalo, že by mi něco v Mozille nešlo. Když jsem používal IE6, tak v něm se mi to stávalo, ale Mozillu používam rok a je to poprvé. Jediná škoda je, že IE nejde odinstalovat a je to součást woken. Otravnej program. Ale je to věc názoru.

IE mam jen kvuli aktualizacim…
jinak moje opera to nedokaze taky zobrazit

Když nevím, co je to problém s otevřením něčeho, a otevřu bez problémů i tohle, co ty neotevřeš? Kde je problém? Ve zdroji, ve mně, nebo v tobě?

Ve mě určitě problém není, typl bych si že v Mozille. :open_mouth:

problem je pouze v nedodrzovani standardu ze strany MS a nasledne zprasečení site uzivateli jako je autor toho webu, kteri neznaji nic jineho nez tu hromadku hnoje IE a stejne tak jako MS na standardy kaslou… :confused:

Nešlo náhodou původně o PONG na PAL normu?? :smiley: :smiley: :smiley:

HTML problémům sice nerozumím, ale když se přepínám na těch stránkách, tak je to pořád jedna stránka a to tahle xxdave.wz.cz/ i když se koukám na programátor nebo na pong. Takže bude asi problém v Mozille, že ty stránky neumí zobrazit.

jj, jen skoda, ze vetsina z nas nemuze obdivovat autorovo umeni programovani picu :cry:

Ve Firefoxu vskutku nejde otevřít přímo, ale jde přes odkaz na
xxdave.wz.cz/
chce to jen trochu rozumu

rozum nestaci, ja se proste nikam neproklikam…