CHtěl bych se naučit programovat AVR

Zdravím, Jmenuji se Ondřej Karas a jsem autorem všech článků na Kvetakov.NET. O nehorázném bordelu bohužel vím a hodlám to dát do pořádku. Vzniklo to tím, že jsme si redakční systém dělali sami a udělali i v něm mnoho chyb. Navíc jsem se při psaní seriálu s AVR také učil (jsem toho názoru, že pokud já jako začátečník něco pochopím, pochopí to i ostatní). Navíc pořádku nepřidaly ani názvy článků (v názvu není číslo) a ani to, že jsem nejprve skákal z jednoho kompilátoru na druhý. O chybách tedy vím a mrzí mě, že tam jsou. Bohužel mě čeká teď Bc. zkouška a nebudu mít čas to dát do prázdnin do pořádku, ale v červenci a sprnu chceme dělat zbrusu nový redakční systém a během toho nejstarší články přepíšu (úplně) a všechny seriály přečísluji. Pokud by měl někdo zájem o spolupráci, finančně ji odměním. Ne nijak převratně, protože kvetakov není zlatý důl, ale něco se přeci jen najde. Zatím pokud by někdo měl zájem je mohu vytisknout alespoň do PDF v pořadí v jakém mají být a příklady napsané v jiném kompilátoru než GCC překompilovat…