Prenos pouzder mezi knihovnou v Eagle

Ahoj,

poradite mi nekdo, jak se da prenest vybrane pouzdro z jedne knihovny do druhe? Pripadne zda jde vyexportovat ze schematu do samostatne knihovny.

Dekuji.

Otevřeš si knihovnu, do které to chceš importovat. Pak si v Control panel klikneš pravym na objekt, který chceš kopírovat a dáš copy to library.

Mnohem víc mě prudí, že nejde kopírovat v rámci knihovny. Když tvoříš součástku, co vypadá nachlup jako jiná jen tam potřebuješ změnit nějakou drobnost, tak ji stejně musíš namalovat celou :frowning:. Nebo jsem aspoň nepřišel na to, jak to obejít.

a ked to skopiruješ do inej knihovny tam upraviš drobnosť a vratiš do povodnej ?

A víš že jo :slight_smile:.
Zkopírovat, přejmenovat, zkopírovat zpět a upravit. Kámen úrazu bylo to přejmenování, který jsem tam teď našel…

Tak diky za radu, to prejmenovani jsem vedel, ale zkousel jsem update, to ale nepridavalo.

Ahoj, diky za minulou radu,ale ted bych jeste potreboval poradit, jak z existujiciho schematu vygenerovat knihovnu. Jde mi o to, jak dostat do knihovny prvek ktery je ve schematu obsazena a ja nemam knihovnu, ale potrebuji jen upravit rozmer padu a roznisteni.

Diky