Spínání 12V TTL logikou

Pokud ti nevadi cvakani, dal bych relatko, ted se ty tranzistory ucim a je to des :slight_smile: Relatko je ovsem vhodne vybrat s takovou civkou, ktere mcu sepne. Tzn. pro 5V tak do 0.1W, protoze Atmega muzes sepnout tak 20mA. Ja pouzivam treba tohle gme.cz/cz/relsia05-500-p634-033.html ale to je do 0.5A. Pouzival jsem i tohle gme.cz/cz/relem4-05h-p634-030.html, ale ted jsem si prepocital civku a zjistil jsem ze bere 30mA, takze je to mimo doporuceni datasheetu
Musis samozrejme koupit jeste diodu, zapojenou paralelne k relatku v zavernem smeru, ma se to tak delat, myslim si ze je to kvuli indukcnosti nebo co.
Tranzistor je takove tissi a spolehlivejsi reseni, tedka budu prezentovat neco co jsem se tento tyden naucil, urcite me nekdo uvede na pravou miru…
Delal bych to podle tehle stranky kpsec.freeuk.com/trancirc.htm.
Chces provozovat max 1A tudiz Ic=1A
Hfe(min)=5Ic/I(uc). Z vystupu uC muzeme brat 10ma --> ze I(uc) je 0.01.
Hfe(min)=5
1/0.01=> Hfe>=500.
Dle meho uz nemuzeme pouzit klasicky tranzistor, ale musime jiz pouzit darlingtonuv par.
Vybral jsem tedy napr. tento gme.cz/cz/bc517-p210-100.html.
Potom musis jeste spocitat odpor, ktery musis dat mezi bazi tranzistoru a nozickou uC.
Rb=VchFe(min)/(5Ic) --> 5V30000/(51) = 30000 ohm.
Ten tranzistor ber opravdu s rezervou, doufam, ze az se na to nekdo podiva driv nez to zapojis a opravi mi to, nebo potvrdia ja si overim, jestli uz to konecne chapu spravne…

Edit: Uz jsem si vzpomnel s tim relatkem, pouzival jsem k sepnuti relatka optoclen, coz je vlastne zvlastni tranzistor a odpor spocitas jednoduse podle toho jake napeti chce ta dioda. V tomto pripade pri 20mA je to 1,5V --> R= (U1 -U2)/I = (5-1.2)/0.012 =320 ohm

Edit2: Jeste jedna poznamka, beznym tranzistorem nelze spinat stridavy proud, nejsem si jist, jestli ten bzucak nepotrebuje stridavych 12V. Treba je tam nejaka 555 ktera tim bzuci…