Překlad anglické literatury Microchip

Zdravím Tě z Londýna. Jestli studovat rovnou osmnáctky nebo ne a co je pro někoho silná káva je diskutabilní. Podle mě se s nimi pracuje lépe i díky kvalitnější implementaci Céčka a rozšířené sadě instrukcí. Já pracuji na kvalitní publikaci, která se dá nazvat “kuchařkou na úrovni” a specializuje se na PIC18. Je to přesně to, co potřebuješ a co se Ti bude hodit ke Tvému hobby, či práci. Problém je jen můj čas. Nicméně mám asi 400 stran textu, obrázků a tabulek a došpikované příklady. Jsem v polovině. Vzal jsem si k srdci připomínky fóra a bude to dle představ i po stránce konečné úpravy. Protože jsem u autorů narazil na některé chyby a tyto jsou i datových listech Microchipu, je trochu problém to uvést na pravou míru. Věci řeším přímo s výrobcem a proto to tak trvá. Požadavkové listy Microchip řeší většinou do dvou týdnů. Já bych se na to sice mohl vykašlat a zmastit to dle předlohy, ale to by mě nebavilo, když o těch chybách vím.
Navíc vzhledem k firemním požadavkům teď ještě řeším věci okolo PIC24FJ128GA010, což má teď plnou prioritu. Na druhou stranu, když se podíváte do datasheetu, čeho se to týká, tak do konce března tu bude špičková čestá publikace a nejedná se o překlad datasheetu!